eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z otwarciem Promods 2.16 7z.001
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Proszę o pilną pomoc, nie moge otworzyć tego pliku ani w WinRARze, ani w 7 Zipie, a od RusMapu normalnie szło otworzyć, czemu nie ProMods?
(13/04/2017 05:16 PM)Vex | PL napisał(a): [ -> ]Proszę o pilną pomoc, nie moge otworzyć tego pliku ani w WinRARze, ani w 7 Zipie, a od RusMapu normalnie szło otworzyć, czemu nie ProMods?

Sprawdź dokładnie ile plików pobrałeś. Ma być ich 7. Przy braku choćby jednego pliku nie dasz rady wypakować, bo będzie wyskakiwał błąd.
Tych plików się nie otwiera, tylko wypakowuje wszystkie na jeden raz przy pomocy 7zipa.
tez mam ten problem... mam wszystkie pliki (7) i nie chce się wypakować....robiłem już to wiele razy i nigdy nie było problemu
Spróbujcie najpierw uruchomić program którym chcecie wypakować (7z albo WinRar) i odszukajcie w nim to archiwum i wypakujcie. Miałem tak przy 2.12. Jak klikałem prawym na archiwum i dawałem "Wypakuj tutaj" to wyskakiwał bład. A jak uruchomiłem najpierw WinRara i przez niego wypakowałem to było git. Może i Wam pomoże Smile
trzeba wejść w 001 i stamtąd wszystko wypakować
Przekierowanie