eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Ciężarówką przez Europę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Czas na pierwszą fotorelację na tym forum Big Grin Na pierwszy ogień trasa Warszawa-Lille. Miłego oglądania Wink


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Ujęcia ciekawe i sympatyczne fotki ale niektóre jakby specjalnie mało ostre. Nie wiem jakim sprzętem dysponujesz ale jeżeli można trochę poprawić to byłoby dobrzeSmile
Volvo w nowym firmowym malowaniu czeka na ładunek do Szwajcara....


Image
bardzo ładne ujecia....... oby takich więcej 10/10




Po dojeździe i rozładunku w Lille, już po godzinie dostałem namiary na kolejny kurs. Pojechałem więc pod rampę i okazało się ,że biorę na pakę 9 ton pustych beczek i mam z tym jechać do Zurychu. Skoczyłem po papiery i wyjechałem w trasę. Po drodze musiałem zrobić 9h pauzę bo niestety na początku trasy miałem jeszcze czasu na 6h jazdy. Na drodze nie było żadnych incydentów, pogoda dopisywała, przez cały czas świeciło słońce. Do Zurychu zajechałem około 9 rano w Czwartek. Szybko zrzuciłem ładunek i pojechałem na parking koło firmy. Aktualnie czekam na dalsze informacje od spedytora. Ciekawe czy znowu tak szybko znajdzie kolejną robotę Big Grin
Koniec przemowy, czas na fotki Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Wyraźny postęp w jakości fotek. Ujęcia wzorowe Smile
Normalnie aż mnie trzęsie nie mam się do czego przyczepić...




Niestety tym razem musiałem poczekać trochę dłużej na załadunek bo na parkingu stałem od czwartku popołudniu do piątku wieczorem. Telefonik od spedytora, otrzymujemy informacje na temat następnego ładunku. Odpalamy szwedzkie cudo techniki i lecimy pod rampę. Załadunek szybki bo 40 minut. Na pakę tym razem trafiły 24 tony ubrań i lecimy z tym do Werony. Trasa minęła bardzo dobrze, w niektórych miejscach były takie widoki że trudno było się skupić na jeździe Big Grin Pogoda idealna, ani jednej chmurki na niebie. Na miejsce zajechałem około 1:30 w sobotę. Na rozładunek musiałem poczekać do 9 rano. Tradycyjnie stoje na parkingu i czekam na info od spedytora. Koniec gadania, czas na zdjęcia Big Grin

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Ładne foteczki Smile Pozdro
Piękne zdjęcia. 10/10 Masz na nie pomysł i to duży + Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie