eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zakup ETS2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam kupiłbym ets tylko nie wiem czy digital (steam) czy pudło i płytka ?
Jak wybiorę pudełko to dlc też muszę kupić w pudełku ?
Jeżeli wybierzesz pudełko, to w środku jest kod, który wlepiasz na Steama i wtedy masz ETSa na Steamie resztę kupujesz przez niego Wink
Czyli cokolwiek bym nie wybrał to i tak steam .. ale lipa a mody trzeba wtedy przez steam czy normalnie do folderu mods ?
do folderu mods normalnie
Tzn. jeżeli bierzesz z płyty to możesz ale nie musisz dawać go na Steama. A mody to i tutaj i tutaj do folderu mods, a na steamie jeszcze mody z Warsztatu Steam Wink
Myślałem , że wszystko w warsztacie i tylko tam a tak to 2 w 1 dzięki za pomoc Smile
Nie ma za co Wink
A jeszcze coś miałem pytać , chociaż już nie do końca związane z ets a raczej zakupy cyfrowe . Kupuję grę pobieram na steam i aby w przyszłości nie pobierać ponownie ileś GB to można nagrać na płytę np taki ets i będzie to legalna kopia ? Smile hm
Nie orientuję się zbytnio w tych sprawach, ale jeżeli nie będziesz nikomu innemu tej płyty udostępniał i w ogóle uda Ci się nagrać to na płytę to będzie chyba to legalna kopia. Ale nie orientuję się do końca
(18/04/2017 08:07 PM)Wilczek napisał(a): [ -> ]Tzn. jeżeli bierzesz z płyty to możesz ale nie musisz dawać go na Steama. A mody to i tutaj i tutaj do folderu mods, a na steamie jeszcze mody z Warsztatu Steam Wink

Tutaj to zależy od edycji. Ja jak kupowałem ETS'a, to kupiłem wersję "Złota edycja", i z tyłu na okładce wyraźnie jest napisane: "Aktywacja wymaga połączenia z internetem oraz darmowego konta w systemie steam".

Co do tego nagrywania, to wątpię że da się grę ze Steama nagrać na płytę.
Stron: 1 2
Przekierowanie