eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z Logitech G29
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
mam problem z gałką zmianą biegów przy Logitech G29.

Kupiłem kierownicę G29 + oryginalną skrzynię biegów do G29. Dzisiaj przyszła skrzynia i mam problem. Mianowicie w grze mam tylko pierwsze cztery biegi + wsteczny a "5" i "6" nie wchodzą.
Nie mogłem nigdzie znaleźć konfiguracji ani odpowiedzi na to pytanie więc piszę ten temat.
Zdjęcie z ustawień skrzyni w ETS2
Image
Sprobuj w Logitech , znaczy w oprogramowaniu do g29 . Sam kupiłem ja jakis czas temu i nie mam najmniejszych problemow z tym , profiler do kiery sam ustawil pod Ets2. Ja tylko ustawilem w grze potem wedlug instrukcji kolegi z Wolnego Kanału. P.s kupiłes nowke czy uzywane ? :-)
Pytanko. Widze , ze masz dokladnie taki sam sprzet , znaczy kompa jak ja. Z tym , ze ja mam Intel Core i5 6500 z dolozonym chlodzeniem Spartan do niego i Windows 10 64bit. Karta graficzna ta sama :-)
Na jakich ustawieniach graficznych grasz w Ets ?
Witam.
W ogóle Ci nie wchodzą czy zamiast 5 i 6 wchodzi drugi raz 3 i 4, bo to jest różnica.
Napisz też jaką skrzynie wybrałeś do ciężarówki. 8 biegową?
(18/06/2017 08:31 PM)pio123 napisał(a): [ -> ]Sprobuj w Logitech , znaczy w oprogramowaniu do g29 . Sam kupiłem ja jakis czas temu i nie mam najmniejszych problemow z tym , profiler do kiery sam ustawil pod Ets2. Ja tylko ustawilem w grze potem wedlug instrukcji kolegi z Wolnego Kanału. P.s kupiłes nowke czy uzywane ? :-)
Pytanko. Widze , ze masz dokladnie taki sam sprzet , znaczy kompa jak ja. Z tym , ze ja mam Intel Core i5 6500 z dolozonym chlodzeniem Spartan do niego i Windows 10 64bit. Karta graficzna ta sama :-)
Na jakich ustawieniach graficznych grasz w Ets ?
W oprogramowaniu nie można konfigurować skrzyni biegów, kupiłem nowke, ja gram na najwyższych, mogę podesłać zdjęcie Ale to później bo teraz w pracy jestem.


(18/06/2017 09:18 PM)Dark Raven napisał(a): [ -> ]Witam.
W ogóle Ci nie wchodzą czy zamiast 5 i 6 wchodzi drugi raz 3 i 4, bo to jest różnica.
W ogóle mi nie wchodzą jakby ich nie było. Nawet w ustawieniach nie chce mi ich przypisać.



(19/06/2017 02:18 AM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Napisz też jaką skrzynie wybrałeś do ciężarówki. 8 biegową?

Skrzynia 12-biegowa. Smile

robi9929

A weź zobacz na nowym profilu, skonfiguruj od nowa i zobacz czy tam działa
A jak zmienisz 5 i 6 bieg na pozycję 1 i 2? Może nówka a nie działa tak jak powinna. Też mam nówke a jednak 5 bieg nie raz się nie zapina.
(19/06/2017 12:48 PM)ŁukaszSTK napisał(a): [ -> ]A jak zmienisz 5 i 6 bieg na pozycję 1 i 2? Może nówka a nie działa tak jak powinna. Też mam nówke a jednak 5 bieg nie raz się nie zapina.
Jak chcę pozycje "5" na skrzyni biegów zmienić w grze na np. 2 to nie wyszukuje mi takiego klawisza Big Grin Pobróbuje jeszcze i jakby co na gwarancje D:
To może coś jest zepsute w skrzyni bo powinno wszystko działać.
(19/06/2017 05:48 PM)Slashpacer napisał(a): [ -> ]
(19/06/2017 12:48 PM)ŁukaszSTK napisał(a): [ -> ]A jak zmienisz 5 i 6 bieg na pozycję 1 i 2? Może nówka a nie działa tak jak powinna. Też mam nówke a jednak 5 bieg nie raz się nie zapina.
Jak chcę pozycje "5" na skrzyni biegów zmienić w grze na np. 2 to nie wyszukuje mi takiego klawisza Big Grin Pobróbuje jeszcze i jakby co na gwarancje D:

Cześć.
Jak masz shifter na gwarancji to go reklamuj i wymień. To nie jest raczej wina software'u.
W mojej skrzyni do G27 przestały nagle wchodzić 5 i 6 bieg a zamiast ich adekwatnie 3 i 4 po dwa razy. Okazało się, że mocowania w środku się poluzowały, czujnik/przekaźnik (czy jak to tam się zwieTongue) nie widział "wbijania" wyższych biegów. Wystarczyło shifter rozebrać i skręcić od nowa i działa ja nowy, dlatego wcześniej Cię pytałem o objawy.
Masz gwarancję, nie ma sensu grzebać w środku, reklamuj!
Pozdrawiam.
Stron: 1 2
Przekierowanie