eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Kierownica do 200zl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Edytka93

Witam tu Edytka, poszukuje kierownicy do gry w ETSa. Moj budżet to 200zl, niestety jestem ciemna w te sprawy i boje sie, ze kupie jakis badziew. Polecacie Cos?
Dozbierałbym trochę i kupiłbym Logitech Driving Force GT. Zorientuj się w cenach na OLX. Smile
Ja swoją ( Logitech Driving Force Pro ) wyrwałem na Olx za 250zl. Więc troszkę dozbierać, i szukać.

Edytka93

Jest pare ofert na olx za 250 ale powiem wam, ze obawiam sie troche kupowanie uzywek w tak niskiej ja na ta kierownice cenie :/ a mogę te 50zl dolozyc zawsze
Ogólnie to nie masz aż tak dużego budżetu do stracenia, może też powiedz czego oczekujesz od kierownicy wiadomo musi być sprawna :E, poza tym ja na twoim miejscu nawet bym zaczął na tej za 200/300 zł na używanej byś po prostu nie wtopiła w ten biznes większej gotówki Smile, kto wie może akurat Ci się nie spodoba lub. Jazda nie przypadnie do gustu Smile
Ja mam Tracer Zonda za 200 zł no i ogólnie spoko się jeździ (przyzwyczaiłem się) lecz brakuje tego pełnego promienia skrętu taki jak w DFGT więc ja na Twoim miejscu bym dozbierał jak wyżej na dfgt
Zawsze możesz zrobić tak że poprosisz aby ktoś wystawił daną kierownicę na allegro i dał do niej opis. A jeśli ją kupisz i towar będzie niezgodny z opisem to ktoś będzie miał problem.
dozbieraj 60-80zł na dfgt, jest to najlepszy zakup. reszta to śmieci, tak naprawdę ja swoją DFGT kupiłem za 170zł ( z przesyłką ) i działa już rok u innego właściciela.
Można też wziąć droższą na raty. Ja najpierw kupiłem G27 za 700 zł i była super, ale że potrzebowałem kasy to musiałem zwrócić. Teraz kupiłem G920 na raty i jestem zadowolony, żałuję że nie wziąłem Thrustmastera. Wydaje mi się że sto parę złotych w miesiącu każdy może zdobyć bez większych wysileń, bo tyle to można w internetach zarobić. Jeśli pomysł się nie podoba to polecam dołożyć kilka złotych i kupić Driving Force GT, tak jak doradzają koledzy wyżej. W coś co nie ma 900° skrętu nawet bym się nie pchał. Wink

DawidTGX

Logitech Driving Force Pro to chyba najlepsze rozwiązanie. Lekkie używki w granicach 200zł znajdziesz spokojnie.
Stron: 1 2
Przekierowanie