eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Map by Dominiko | Prace nad mapą / zgłaszanie błędów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! W tym temacie zamieszczał będę relacje z prac nad moją mapą, oraz osoby z niej korzystające będą miały możliwość zgłaszania błędów.
* * * * * * * * * * * *
Link do pobrania mapy: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Chciałbym zachęcić do wzięcia udziału w sondzie nt. wersji 0.7 i jej zawartości Wink

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Głosowanie trwa do 11.07.2017, godz. 15:00
Image
Dla spostrzegawczych, którzy chcą wiedzieć jakie to miasto - szukajcie znaków na niebie Big Grin

Image
Rzeszów Tongue
(11/08/2017 05:11 PM)kazan1234 napisał(a): [ -> ]Rzeszów Tongue

tam coś innego pisze
Dominik, staraj się używać asset-ów francuskich, bo bardziej czuć polski klimat, jak nie wiesz, o co chodzi, to sprawdź najnowsze prace Poland Rebuidling, tam używają tych asset-ów, ja ich używam, i stare, SCS-owskie assety, a z Francji czy co najmniej ze Skandynawii, to niebo a ziemia.
@KoxTrucker - Wielki znawca się znalazł... Używam różnych, to moja mapa i nie będziesz mi dyktował co mam robić, a tym bardziej wzorować się na innych, "bo ktoś tak robi" Wink

Kocham_DAF-A

(11/08/2017 07:11 PM)Dominiko napisał(a): [ -> ]@KoxTrucker - Wielki znawca się znalazł... Używam różnych, to moja mapa i nie będziesz mi dyktował co mam robić, a tym bardziej wzorować się na innych, "bo ktoś tak robi" Wink

Kolega chciał ci dobrze doradzić a ty odrazu go poniżasz(jak wszystkich)Radzę ci popracować nad tym tokiem myślenia o ile nie powiesz że ci coś dyktuję.
Przekierowanie