eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Komu w drogę, temu Iveco.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, będę tutaj co jakiś czas wrzucał swoje relacje z moich tras po kraju w swojej jak dotąd jednoosobowej firmie Smile

Jest to moja pierwsza fotorelacja na forum więc wszelkie sugestie co do zdjęć czy też zestawu mile widziane Shy

W sobotę zadzwoniła do mnie Pani z Poznańskiej firmy spedycyjnej i poinformowała mnie, że są do przewiezienia Materiały budowlane z Tartaku do Grudziądza na jakąś budowę i czy nie byłbym zainteresowany. Z chęcią przyjąłem zaoferowane mi zlecenie w końcu po 4 dniach bez roboty przydadzą się jakieś pieniądze tym bardziej, że jest do spłaty pożyczka na rozruch firmy.

O godzinie 16:00 wyruszyłem z bazy i pojechałem do Tartaku na którym czekała na mnie już moja załadowana naczepa. Także szybkie podpięcie kabli, podniesienie nóg i ruszamy Smile

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

O 19:30 byłem już na rozładunku szybka zrzutka i jedziemy na parking odpocząć Smile

Mam nadzieję, że relacja się podobała zachęcam do oceniania i komentowania ! Szerokości!
Przekierowanie