eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: DAF XF105 + Krone Mega
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No więc zgodnie z obietnicą wydaje fafsona ;v


pod "o" włącza się burdelówki

Image

Proszę o zachowanie linku jeśli ktoś chcę wydać to dalej, w przypadku editu wpisać tylko w autorów Big Grin

Modele odblokowane, jak i tekstury, także można zmienić sobie rejestracje, tabliczki, napisy.

Autorzy: Dokładnie sam nie wiem bo modele mają ogrom czasu, szukałem ale bezskutecznie, jeśli ktoś zna to może poprawić Smile
Na jakiej to wersji śmiga?
@WladekGRA, naczepa jest pod tym linkiem, Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.. Prosisz o zachowanie linków i autorstwa a sam tego nie robisz. To Twoja brocha żeby podać autorów a nie autorów że mogą sobie wpisać jak chcą swoje autorstwo.
(15/08/2017 12:02 AM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Na jakiej to wersji śmiga?

na 1.26 bangla Smile
(15/08/2017 08:41 AM)Borsuk napisał(a): [ -> ]@WladekGRA, naczepa jest pod tym linkiem, Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.. Prosisz o zachowanie linków i autorstwa a sam tego nie robisz. To Twoja brocha żeby podać autorów a nie autorów że mogą sobie wpisać jak chcą swoje autorstwo.

Czytaj wyraźnie, model ma sporo czasu, szukałem, nie znalazłem, nic nie ma o zakazie edycji i ponownym wydaniu, lecz o wydaniu w tej samej wersji. Rozumiem że w owych czasach czytania z zrozumieniem nie uczą no ale cóż.

Edit: Naczepa którą podałeś to nie ta o której mowa Smile Ja tą którą wydałem dostałem po sporej edycji z wnętrzem Smile
To możecie sobie porównać daty zaznaczonych plików, po lewej Twoja naczepa po prawej Edka którą wydałem.

Image

Przed upublicznieniem jej w styczniu na tym forum edytowawem jeden plik którego nawet nie ruszyłeś, daty nie kłamią, Twoim problemem nie jest nawet czytanie ze zrozumieniem ale zwykłe buractwo. Jeśli edytujesz kogoś model to warto zapytać autora, w tym przypadku Edka a nie lecieć sobie w kulki i zasłaniać się ze autora nie znasz. Więc udowodnij mi dzieciaku że się mylę, dodałeś jedynie skin w zmodzie i spoko, ale nie jesteś autorem naczepy i nawet nie udawaj że jest inaczej bo kłamiesz, a kłamstwem się brzydzę. Skończyłem.
@WladekGRA
Oj nieładnie, buractwem zaleciało.
"Ja tą którą wydałem dostałem po sporej edycji z wnętrzem" Więc to nie on ją edytował Borsuk
(16/08/2017 02:11 AM)Paweł LennyS napisał(a): [ -> ]"Ja tą którą wydałem dostałem po sporej edycji z wnętrzem" Więc to nie on ją edytował Borsuk

Po jakiej edycji z wnętrzem? Od kiedy to wnętrze ciągnika jest składowym elementem naczepy czyli innego moda? Czy nawet takie rozumowanie zwalnia osobę upubliczniającą z czegokolwiek? Przecież w skład archiwum wchodzą trzy mody więc edycja któregokolwiek (nie swojego) składnika nie zwalnia osoby która to wydała z podania autorstwa.
@Paweł Lenny'S, przecież na zamieszczonym screenie jest napisane drobnym maczkiem że autorem edycji jest Kubzon, WladekGRA=Kubzon, co sugeruje avatar, zresztą nie mnie dociekać kto jest kim i jaki ma aktualnie nick, szczerze nie mam ochoty dalej dyskutować bo powiedziałem chyba wszystko.

W końcu najważniejsze jest cel nadrzędny, dobro graczy, i chwałą i kieszeń scs, szkoda że takie sytuacje niszczą od środka jak nowotwór tą społeczność, bawcie się dalej ale beze mnie, nie mam zamiaru uczestniczyć w tej szopce. Do miłego wszystkim.
To dobrze że masz swój pliczek, ja dostałem naczepę od kolegi która była innego koloru i z wnętrzem, nie podoba się to nie komentuj, więcej nic nie wydam i tyle. Za kasę sprzedać źle, za darmo oddać też nie dobrze, może jeszcze dopłata?
Stron: 1 2
Przekierowanie