eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: kierownica
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry.
Szukam kierownicy do 350zł co możecie polecić?
Zdecydowanie Logitech DFGT.
Pozdrawiam.
Polecam osobiście Logitecha DFGT tak jak kolega wyżej, tylko cenowo 450 w górę. Smile
Jednym z moich najlepszych zakupow w życiu była DFGT, fakt jest głośna i tak naprawdę tylko to udało mi się wyłapać z wad po 2 latach użytkowania (praktycznie bez przerwy), jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić.
(26/08/2017 03:42 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]Polecam osobiście Logitecha DFGT tak jak kolega wyżej, tylko cenowo 450 w górę. Smile

Również polecam, ale jesteś w błędzie. Używki dorwiesz na OLX czasami za grosze, 300, 350. Ja swoją akurat kupiłem na alledrogo za 530 z przesyłką i gwarancją na rok, ale można dorwać taniej. Cena nie zawsze też zależy od stanu, bo można znaleźć tak jak mówiłem za 300-350 zł kierownice w lepszym stanie niż jakąś wystawioną za 400. Po drugie można zawsze coś negocjować Big Grin DFGT ogólnie polecam, problemów z nią nie mam, a głośność mi nie przeszkadza bo zawsze wieża gra w pokoju. Feeling z jazdy świetny.

P.S. Gdzieś nawet ktoś mi mówił że za 200 bodajże kupił na OLX, i chodzi bezbłędnie Wink
Dokladnie czasami dorwie sie tansza a bedzie w lepszym stanie niz ta drozsza.
Ja dorwalem swój egzemplarz właśnie na OLX za 340 odbiór własny. Jeździ się super (poprzednio miałem podarowaną ismart). Problem w tym że na jednym kompie mi działa a na drugim coś gra nie wykrywa. Smarta też przestał wykrywać
Przekierowanie