eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: modpack LINK - Wielton
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem, wydaję te Linki bo już ich nie używam, a po co mają się marnować
Naczepy nie są standalone, zastępują wszystkie ładunki, więc w menadżerze modów wybieramy tylko jedną. Kiedy nam się znudzi, zmieniamy na inną itd. Smile

Wersja: 1.28
Autorzy: EdekLS, Borsuk, Lanker

Wielton #1
Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Wielton #2
Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Wielton #3
Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Wielton #4
Image

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Siemka czy te naczepy LINK (Wieltonki,Kogel,Krone) są tylko MEGA? Czy któreś z nich jest też normalna? I masz może jakieś jeszcze skin na auta tej firmy? Planuje ją odwzorować jako kierowca i dodać prezentacje na waszym forum Big Grin
Only mega, z tego co wiem link nie pozwala na używanie loga Smile Tak wiec..niby wydane ale lepiej sie z tym nie paprać ;v

DawidTGX

(15/04/2018 02:03 PM)WikTOREk napisał(a): [ -> ]Only mega, z tego co wiem link nie pozwala na używanie loga Smile Tak wiec..niby wydane ale lepiej sie z tym nie paprać ;v

Aha? Temat był wałkowany z 3543534 razy jak i na facebooku (mam na myśli grupy) z resztą na forum też. Jeśli nie zyskujesz korzyści majątkowych (nie zarabiasz kolokwialnie) to mogą ci nafiukać, nawet jak zrobisz sobie vske z ich logiem na modelu.
Podejrzewam że ponad połowa rzeczy wydanych pod jakąkolwiek postacią w różnego rodzaju modach nie jest zgodna z prawem autorskimi i za przyzwoleniem odpowiednich licencji także nie zawracał bym sobie głowy tą kwestią.
Dzięki za radę napisałem do nich Wink
zadziala na 1.30?
Przekierowanie