eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Gruzy Krecika (Mangi)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Witajcie dawno mnie nie było mój brak aktywności był spowodowany głównie brakiem czasu jak i chęci do przebywania na forum więc z dniem dzisiejszym niczym litwin zakładający magnes wracam i prezentuje wam Gruzy które robię od jakiegoś czasu na pierwszy ogień idzie Gruz DAF XF 105.510 przerobiony w stylu typowo Holenderskim
Image
blok ekipa takim gruzem by nie pogardziła ;P
Sztos, tylko daj wiecej halogenow na rurke bo slabo te 4 halogeny wygladaja
(07/10/2017 08:48 AM)Wawrzyn5252 napisał(a): [ -> ]Sztos, tylko daj wiecej halogenow na rurke bo slabo te 4 halogeny wygladaja
chciałem aby było symetrycznie a jak wstawię więcej halogenów to przerwy miedzy halogeniami nie są takie same Big Grin
Kolejny gruz którego dopiero zacząłem robić jest to Daf XF E6 510 km projekt w fazie prac kolorek będzie to czerwony i przerobiony w kochanym Holland/Polish style
Image
Dałbyś rade zrobić Merivę przedliftową? Smile
(08/10/2017 07:17 AM)filipmix024 napisał(a): [ -> ]Dałbyś rade zrobić Merivę przedliftową? Smile
Tylko tirki robię Big Grin zaraz wrzucę stan prac przy Dafiku Big Grin
Image
Stan prac nad Dafełe jeszcze trochę zostało do pracy ,ale efekt sami zobaczycie Big Grin Big Grin
A na zamówienie byś zrobił? ;D
Ew. jakbyś mnie nauczył to byłbym wdzięczny. Smile
(08/10/2017 03:58 PM)filipmix024 napisał(a): [ -> ]A na zamówienie byś zrobił? ;D
Ew. jakbyś mnie nauczył to byłbym wdzięczny. Smile
Nauczyć bym mógł ale tylko w piątek sobota niedziela Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie