eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Moje foty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cześć. Smile
Jako iż moja firma zbankrutowała, trzeba było znaleźć coś, żeby zarobić. Zadzwoniłem do kumpla, którego ojciec ma firmę transportową. Powiedział, że jakieś wolne miejsce by się znalazło. Umówiliśmy się, że przyjadę do nich na bazę następnego dnia. Przyjechałem, porozmawialiśmy z szefem o tym co i jak i dostałem kluczyki do auta. Jest to Mercedes Actross MP3. 2011 rocznik, przebieg to 744133km, a silnik generuje 470 koni. Będę ciągał czerwoną firankę marki Wielton. Pierwsza trasa już jutro Big Grin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Cześć, aktualnie stoje na bazie, pakuje się do swojego gruźlika. Zaraz ruszam na załadunek do Katowic. Dokąd będę jechał? Jeszcze nie wiem, ale na pewno Skandynawia. Relacje z tej trasy dodam jak tylko wrócę do domu Szczerbol

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




Kraków - Katowice - Linköping

Witam. W Piątek ruszyłem z pod bazy na załadunek do Katowic. Dojechałem dosyć szybko, znalazłem firmę, okazało się, że był to kamieniołom. Podszedłem do budki ciecia i powiedziałem po co przyjechałem. Kazał ustawić mi się obok ogrodzenia, i czekać aż ktoś po mnie przyjdzie. Nie trwało to zbyt długo, i po około 30 minutach otwierałem już bok naczepy. Zaczęli mnie ładować metalowymi prętami. Było tego około 18 ton. Po godzinie byłem już z ładunkiem na naczepie. Zamknąłem naczepę i poszedłem po papiery. Wróciłem do Merola, odpaliłem silnik i od razu ruszyłem w dalszą drogę. Po wbiciu się na autostradę, ustawiłem tempomat i włączyłem radyjko, żeby kilometrów szybciej ubywało. Około 16:00 tacho pokazało, że czas na pauzę. Zjechałem na najbliższy parking. Zdrzemnąłem się, wypiłem kawę i ruszyłem dalej. Po drodze nie stało się nic ciekawego. Dojechałem do portu w Gdyni. Do promu miałem jeszcze chwilę czasu, więc ustawiłem się na parkingu i zacząłem czekać. Przypłynął prom. Wjechałem na pokład i poszedłem do swojej kajuty. Pospałem kilka godzin, a potem poszedłem do restauracji, aby się najeść. Zjadłem i popatrzyłem chwilę na morze. Chwilę po tym dostaliśmy sygnał, że możemy udać się do aut, bo już dopływamy. Otworzyły się "wrota", odpaliłem swoją ciężarówkę i po chwili wyjechałem. Ustawiłem nawigacje i kierowałem się w stronę firmy. Tutaj po drodze także nie stało się nic ciekawego. Dojechałem do firmy. Zostałem rozładowany i udałem się na parking.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
DAF jest spoko Wink

A między zdjęciami rób odstępy - łatwiej się ogląda.
Fotki nie są złe 8m2yza
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie