eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Dziwny problem z aktualizacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Sad Mam dziwny problem.... mam ets 2 podpiete pod steam dzisiaj mi zaktualizowal gre do wersji 1.30 ja chce jeszcze wrócić do 1.28 ale jej nie ma w spisie aktualizacji... co ciekawe.... gdy była wersja 1.28 miałem ja cały czas jako public beta... nawet gdy wyszła już pełna wersja....i teraz mam problem bo chce jeszcze pograć na promods...ale nie moge bo nie moge wrócić do wersji 1.28...Da sie jakoś zrobic aby wrócic do wersji 1.28 w moim przypadku ? Sad bardzo prosze o pomoc,...
Musisz zaznaczyć brak udziału w beta testach i wtedy powróci Ci do 1.28
Wejdź w opcję właściwości gry (prawy przycisk myszy na grze w steam) a potem wybierz niebieską strzałkę, rozwiń czerwoną i poszukaj tego co zieloną Wink

Image

Jak widzisz ja mam ustawiony brak więc mi nie zaktualizowało.
Rene-GAD, twój sposób nie przejdzie jak jest zainstalowana beta. Tylko trzeba tak zrobić, jak radzi Ania.
A gdzie zaznaczyć brak udziału w beta testach ? Bo też mi się nie uśmiecha rezygnować z tego wszystkiego za co zapłaciłem ... chyba że wszystkie DLC na tym działają ... ale poland rebuilding nie zadziała pewnie , nie wiem jeszcze gry dziś nie odpalałem Tongue
(17/11/2017 05:26 PM)tomber90 napisał(a): [ -> ]A gdzie zaznaczyć brak udziału w beta testach ? Bo też mi się nie uśmiecha rezygnować z tego wszystkiego za co zapłaciłem ... chyba że wszystkie DLC na tym działają ... ale poland rebuilding nie zadziała pewnie , nie wiem jeszcze gry dziś nie odpalałem Tongue

Post #3, popatrz na screen, a się dowiesz.
(17/11/2017 04:37 PM)iwan4672 napisał(a): [ -> ]Rene-GAD, twój sposób nie przejdzie jak jest zainstalowana beta. Tylko trzeba tak zrobić, jak radzi Ania.

Jesteś w błędzie bo przed momentem sprawdziłem sposób Rene-GAD i cofnąłem się do 1.27 i ponownie do 1.30 ewentualni może nie działać save profilu jak są jakieś mody
@AdamJ - save działa.
Ja zawsze czekam na aktualizację wyżej do chwili aż wyjdą potrzebne mi mapy i ewentualnie zaktualizują inne "moje" mody. Dlatego też niektóre mam na steam bo wiem, ze będą dostosowywane na bieżąco.
Na dobrą sprawę mógłbym teraz grać na 1.28 aż do ukończenia mapy a przeszedłbym na nową wersję pewnie jakby był patch 2.xx albo i 3.xx 2smiech
(17/11/2017 05:32 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]
(17/11/2017 05:26 PM)tomber90 napisał(a): [ -> ]A gdzie zaznaczyć brak udziału w beta testach ? Bo też mi się nie uśmiecha rezygnować z tego wszystkiego za co zapłaciłem ... chyba że wszystkie DLC na tym działają ... ale poland rebuilding nie zadziała pewnie , nie wiem jeszcze gry dziś nie odpalałem Tongue

Post #3, popatrz na screen, a się dowiesz.

albo zmęczenie albo glupota ... Tongue

Dzięki za oświecenie Patykiem_1 Big Grin
Mam ten sam problem. Pobrałam MP, na steam mam wyłączoną aktualizacje do ETS2, i niestety launcher mp powiadamia Mnie że moja wersja to 1.27 a potrzebna jest 1.28. Zrobiłam tak jak pisał tutaj Renegade,ale to nic nie dało, ponownie wyłączyłam auto aktualizację i też nic-nadal pokazuje że mam 1.27 a wersji 1.28 z listy wersji ets2 nie mogę wybrać, bo nie mam...
Zrobiłam reinstall ets2 i też nic :/
Stron: 1 2
Przekierowanie