eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: zwiedzanie Europy zza kierownicy trucka by van-reiv
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Skoro wszyscy pstrykają fotki ze swoich podróży i się nimi chwalą, to czas i na mnie aby od czasu do czasu coś zapodać Smile

Moje początki "kariery" rozpoczynam truckiem MAN TGX 4x2

Image

Image
Śmigania po EU c.d.

Image

Pauza na "niemieckim" Orlenie. Trasa F > PL

Image

Image
te fotki to bardzo dobre ujęcie. gratuluję. oceniam na 10/10
Nie wiele ale za to super foty 10/10
Dotarłem w końcu do PL - po pauzie w Wrocławiu i zrzucie towaru na rampie dostałem telefon, że mam już przygotowaną naczepę do odbioru w jednej z wrocławskich firm i dostarczeniu jej w moje rodzinne strony na Roztocze - także lubelskie ... nadciągam Cool

Co jeszcze fajniejsze zyskałem dotacje na nowego trucka, a co zatem idzie mojego MAN'a oddałem kumpeli, która także zaczyna przygodę w szoferce i zgodziła się być u mnie podwykonawcą.

Szybciutko zatem udałem się do salonu Volvo - bo taki mi się wymarzył i zakupiłem świeżutkiego VOLVO FH16 z mocą 600KM co przy MAN'owskich 320KM czyni z niego narowistą bestię - czy podołam zobaczymy.
Zatem w domu można pochwalić się nowym sprzętem.


Image

Image

Welcome lbn

Image
600 KM i plandeka. Tak trochę sporo ale niech Ci będzie.
Fajne. Proste i fajne. Smile
(19/11/2017 12:19 PM)biglaskos napisał(a): [ -> ]600 KM i plandeka. Tak trochę sporo ale niech Ci będzie.

Tzn?
(19/11/2017 07:22 PM)van-reiv napisał(a): [ -> ]
(19/11/2017 12:19 PM)biglaskos napisał(a): [ -> ]600 KM i plandeka. Tak trochę sporo ale niech Ci będzie.

Tzn?

Ciężko znaleźć tak mocne auta przy plandekach. W tej chwili w nowych Volvach dużo jest 500 KM. W tej generacji którą ty śmigasz królowały 460 KM i 480 KM.
To masz wzrost mocy o prawie 100% więc będzie czemu podołać Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie