eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Scania S & R modifications by Dominiko
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Cytat:Modyfikacja dodaje nam kilka malowanych części oraz dwie osłony przeciwsłoneczne.

W niedalekiej przyszłości planuję dodać m. in.:
- kilka nowych podwozi,
- wiele nowych akcesoriów oraz części.
-----------------------------------------------
Zmiany w wersji 1.1:
- dodano kilka malowań,
- poprawiono UV na niektórych częściach.

Zmiany w wersji 1.2:
- dodano tabliczki imienne,
- dodano rejestracje na .dds,
- poprawiono UV na błotnikach.

Image
=========================================


MOD:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .


Plik pomocny do stworzenia własnych tabliczek imiennych i tablice rejestracyjnych:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
=========================================
Wersja modyfikacji: 1.2
Wersja gry: 1.30
Autor: Dominiko, SCS Software

ZAKAZ KOPIOWANIA I REUPLOADOWANIA
Jeszcze rejki ze zmoda i cud miód :E
Aktualizacja modu do wersji 1.1 w pierwszym poście.

Image

Image
Jakie jest hasło do wypakowania?
(21/11/2017 11:13 PM)SonnyCrockett napisał(a): [ -> ]Jakie jest hasło do wypakowania?

Pobrałam i specjalnie sprawdziłam- nie ma żadnego hasła.
Po wypakowaniu archiwum Winiar mamy drugie archiwum Winiar i jeśli z tego drugiego chciałbym wypakować pliki po to żeby stworzyć sobie plik scs to niestety nie mogę tego wypakować bo jest hasło.
Masz chyba jakiś problem. U Mnie normalnie otwiera się drugie archiwum,bez żadnych haseł :
Image
Oczywiście otworzyć mogę ale wypakować tego już nie, nie mam pojęcia o co tu chodzi.
(22/11/2017 11:32 AM)SonnyCrockett napisał(a): [ -> ]Oczywiście otworzyć mogę ale wypakować tego już nie, nie mam pojęcia o co tu chodzi.

Zapewne Dominiko zablokował to,więc tu musisz już do niego konkretnie pytanie kierować.
No ciekawy mod, ciekawy. Czekam na wincyj Big Grin
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie