eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: WSK 125
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka! Chcialbym wam przedstawic motor ktory jest juz ze 20 lat w mojej rodzine


WSK 125 wersja z burta. Big Grin

Image
Image
Image
Image
Image


Teorytycznie nic nie wiem o tym motocyklu, ale skoro juz ja nim jezdze postanowilem go przedstawic na forum. Cool
Stan widac, w Sobote jak widac zostal pomalowany na czarno. (Zostalo spreja z merivy to pomalowalem.
Dobra skoro mam więcej czasu to mogę dać normalne fotki i opisać. Big Grin

WSK 125 z burtą.

Motocykl tak jak pisałem ze 20 lat w rodzinie.
Nie wiem jaki to silnik i rocznik, ale ważne że już nim mogę jeździć więc należy i do ojca, i do mnie! Big Grin
Kilka lat temu, po sprzedaży Kadetta albo przed, zmieniliśmy tylne koła na te od Kadetta, wygląda jak szeroka stal a tak na prawdę są założone na odwrót, inaczej się nie dało.
Jak widać pasują i dobrze mu się przez te lata na nich jeździło, jeździ i będzie jeździć. Smile
W Sobote wpadłem na pomysł żeby go pomalować, spreja z merivy zostało, to pomalowałem.
Przecież to szare aż zielone było.

Może tera opiszę plany. Smile

- Wymiana gaźnika
- Pokrowiec, albo nowe siedzenie.
- Kupić kilka sprejów i pomalować burtę i koła, bo jak widać na przednim troche mi farby zleciało i wygląda nie za dobrze.
- Naklejkę szachownice na chlapacz, z tego samego powodu co na koło.

Chyba tylę. A więc wstawiam fotki a wy oceniajcie. Big Grin

Image
Image
Image
Image
Image

Stan perfekcja toto nie jest, ale uwierzcie było gorzej. Stay Tuned!!
Liczyłem na jakąś 2 kołową, a nie na trajkę. Ogólnie mi się takie nie podobają, ale to moje zdanie.
Przekierowanie