eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem ze spaniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemanko. Gdy podjeżdżam w wyznaczone miejsce do odpoczynku nie wyświetla mi się okienko od odpoczywania. Nie mam w ogóle możliwości wciśnięcia enter by iść spać. Symulacja zmęczenia włączona, zmęczenie 100%. Czy może to być wina modu na ciężarówkę?
jakieś pomysły ?
Pozdrawiam
Jesteś busiarzem Smile
No właśnie w tym problem, że nie ;p
A jakie to jest zlecenie Pytajnik
Mam na myśli czy to jest zlecenie od Wot czy zwykłe.
Bo z tego co wiem jak wykonuje się zlecenie od Wot to nie można iść spać, ani się tepać kamerą 0.
Zwykłe z singla. wydaje mi się że to wina moda, bo na oryginalnej ciężarówce , na tym samym profilu nie ma żadnego problemu ;/
Najlepiej sprawdzić usuwając mody,i dodawając po jednym.Wtedy będziesz wiedział który robi problem.
No właśnie zauważyłem sporo błędów w ciężarówce, więc to pewnie tu będzie problem ;/
Wywal ją z modów i zobacz czy problem ustąpi,jeśli tak to masz winowajcę ewidentnego.Jeśli nie sprawdź inne mody,ewentualnie wrzuć nam tu game.log z gry i może coś zaradzimy.
Wyrzuciłem ją z modów i działa wszystko ;/ A podpowiecie może co może być jak podjeżdżam nią do skrzyżowania i pali się czerwone światło, mam przed sobą jeden samochód, zatrzymuję się i dostaję mandat za przejechanie na czerwonym świetle ? ;D Da się te oba przypadki jakoś naprawić ?
Na jaką ciężarówkę to jest mod Pytajnik
Podeślij tutaj link skąd tą ciężarówkę pobrałeś.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie