eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: FATAL ERROR podczas grania w MP?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, dzisiaj pojawił się problem z ETSem, mianowicie nie wiem co to ma do tego ale gdy jedzie mercedes z naprzeciwka mnie wywala do pulpitu z fatal errorem. Zamieszczam game log i proszę o pomoc.
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Z logu wynika że próg od Mercedesa powoduje error i wywala ci do pulpitu.Masz jakieś modyfikacje na tuning bądź coś takiego ?
No właśnie nie stosuję żadnych modyfikacji ;/ Jedynie DLC od producenta no ale to raczej nie powinno powodować errorów
Pozapisuj swoje save i reinstaluj gre.
Jeszcze jest takie coś: <ERROR> Maximum water level count (2) exceeded! że przekroczono jakiś "poziom wód" Huh może to coś z tym? Ale Mercedes faktycznie powoduje błędy.Może miałeś wcześniej na profilu tym co grasz na mp jakiś mod z tym,albo części?
Właśnie modów nigdy nie stosowałem na tym save więc ta kwestia odpada.. Może faktycznie spróbuję przeinstalować grę i tak mam dysk do wymiany więc trzeba będzie formata zrobić
Zrób reinstall i napisz czy zadziałało Wink
Jestem już po wymianie dysku twardego i po formacie, teraz została instalacja wszystkich aplikacji no i oczywiście ETSa Big Grin Jak sprawdzę czy problem nadal występuje dam znać co i jak Wink
Przekierowanie