eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: All the Best in 2018 from SCS Software !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ciekawe co SCS miał na myśli z tym filmem Komentujcie Smile




Na tym filmie widać Mana TGX Euro 6 oraz Renault T
Nowy Rok się zbliża to może gdzieś niedługo wydadzą Range T która miała być dawno :E Skoro jest i Man więc mają cały rok na ich wydanie... Może sie wyrobią 2smiech
(22/12/2017 02:59 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]Nowy Rok się zbliża to może gdzieś niedługo wydadzą Range T która miała być dawno :E Skoro jest i Man więc mają cały rok na ich wydanie... Może sie wyrobią 2smiech
No może się wyrobią Woot3
(22/12/2017 05:46 PM)Borsuk napisał(a): [ -> ]Wszyscy wiedzą od dawna że mają modele prawie ukończone, licencji brak. Po prostu tą krótką zapowiedzią chcą utrzymać zainteresowanie tych co liczą na szybkie wydanie modeli, i tych co nie odpuścili gry. Przecież oficjalnie konkretnych terminów brak, więc nie ma się czym napalać, marketing szeptany z którego ich nikt przecież nie rozliczy i zasada robienia szumu wokół niczego konkretnego. Naiwny uwierzy, realista oleje ciepłym moczem :E.

Dlatego posiadam renie do RTA Smile (Wygrałem ja u Dandiego :E). i nie wierze żeby oni dostali w tym roku (2018) licencje na te ciężarówki.
Żebyście się jeszcze nie zdziwili Wink
W roku 2018 nastąpi przełom w tematyce licencyjnej. (Borsuk, jakim cudem tego nie wyśledziłeś w internetach?) Efekt może mieć dwojaki.
Odnośnie słów Borsuka i X_GamingPL, SCS robiąc film All the Best in 2017 zaprezentowało nam co będzie w owym roku i tutaj pytanie, czy SCS nie zrobiło czegoś z tego filmiku ? bo waszym zdaniem filmik prezentujący co będzie w 2018 roku jest zrobiony tylko po to aby "naiwne" osoby dalej wierzyły że kiedyś wyjdzie to Renault T czy MAN bo przecież jak to Borsuk napisał terminów żadnych nie podali ani nic, to przecież nie ma szans aby one kiedyś wyszły. Najlepiej jak by SCS miesiąc przed nieskończonym jakimś dodatkiem pisał datę kiedy co i jak będzie tak jak wyżej napisałem, zdziwicie się jeszcze. Wink
Kiedyś wyjeżdżałeś mi z mojego (i chyba nie tylko mojego CV) co oznacza nic innego jak zaawansowane korzystanie i analizowanie nie do końca oczywistych, ale publicznie dostępnych źródeł - w tym przypadku LinkedINa bądź GoldenLina. Nie nazwę tego stalkingiem, bo informacje są tam publiczne, ale statystyczny gracz nie pomyśli o przeanlizowaniu takiego aspektu ;-). Dlatego nie odwołuję się do tego czy Twoim zdaniem filmik ma wartość merytoryczną czy nie. Jedyne do tego, że nie dokopałeś się do interesująćych informacji nie podanych wprost ;-).

Zgodnie z LinkedIN, od grudnia tego roku SCS Software ma dedykowanego licensing managera (o zgrozo wcześniej nie miało! - co by tłumaczyło ślamazarność pozyskiwania licencji), a więc człowieka którego pracą jest pozyskiwanie licencji, monitorowanie ich i utrzymywanie relacji z producentami. A więc nowość.
Moim zdaniem może się to skończyć na dwa sposoby:
1) Gościo w ciągu kilku - kilkunastu miesięcy ugada kolejne licencje
2) Gościo wprowadzi nową jakość która nie zadziała i wtedy zostanie zrobiony duży krok w tył.
Jak będzie - czas pokaże. Czasem, nawet gdy deweloper dogada się z producentem ciężarówek, to prawnicy obu stron potrzebują nawet kilku miesięcy by dogadać wszystkie szczegóły.

Cytat:kolokwialnie mówiąc wisi mi ona kalafiorem.
Jesteś nad wyraz aktywny wśród społeczności jak na to ;-).

Cytat:ponieważ w przeciwieństwie do Ciebie nie żyje wyłącznie waszą grą
Znasz mnie lepiej niż ja sam? Bo na tyle ile ja się znam to bardzo się mylisz. Oj bardzo Smile
Nie wiem Panowi o co znowu spinka.
SCS dawno już zapowiedziało ze pokaże nam projekt nastepnego samochodu dopiero jak bedą mieli licencje. Było to chyba po ciężkiej przeprawie z Mercedesem o licencje. Wiec skoro pokazują nam teraz Renault i MAN to znaczy ze licencje mają i nalezy tylko poczekać na owe wypuszczenie ciągników w jakimś patchu.
Inną sprawą jest to że możemy za tym poczekać rok tak jak było w przypadki najnowszego DLC "Special Transport" Big Grin

Ale to są dwie zupełnie nie zazębiające się sprawy Big Grin
Moim zdaniem tak schodząc z głównego nurtu dyskusji to filmik troszkę nie trafiony ponieważ z jednej strony wygląda trochę na zapowiedź czegoś nowego co ma się pojawić w grze a nowości tam praktycznie nie ma bo wszystkie trucki poza dwoma (nie zagłębiajmy się w szczegóły licencji itp.) już mamy. Natomiast z drugiej strony tytuł wskazuję bardziej, że są to zwykłe życzenia noworoczne i tu też są dwa problemy a dokładniej jest trochę za wcześnie na jego publikację (koło sylwestra byłby bardziej trafiony terminowo) a drugie to jeśli to miałyby być życzenia to na moje powinni pominąć dwa trucki których jeszcze nie ma w grze lub zrobić bardziej jakąś ogólnikową zapowiedź luźnych planów na nowy rok - taka zapowiedź byłaby bardziej wskazana marketingowo.
Tak czy siak na moje to filmik trochę nieprzemyślany bo wywołuje za dużo emocji i powinno w nim być albo samo podsumowanie roku bieżącego lub jakaś zapowiedź tego co nadejdzie w następnym a taki mix tu nie pasuję bo nie wiadomo jak to do końca sobie zinterpretować. No chyba, że SCS działa w myśl twierdzenia: "Nie ważne co mówią byle mówili" ale na takiej polityce też już się nie jeden przejechał.


PS. mrzumi fajnie, że zatrudnili kogoś kto będzie tylko od licencji ale moim zdaniem trochę też nie potrzebne takie stanowisko bo lepiej byłoby poprawić jakość pracy tych prawników aby to jakoś lepiej szło od strony technicznej oraz zatrudnić jakiegoś ogólnego menagera od spraw rozwoju i wprowadzania wszelkich zmian i innowacji w produktach (o ile takiego kogoś nie mają) bo tak to taki gość tylko od licencji to trochę tworzenie sztucznych etatów które może odbić się na cenach ich produktów (wiadomo panu od licencji trzeba wypłatę dawać regularnie a licencji nie załatwia nie wiadomo ile w danym okresie a jest to raczej kilka w roku).
Stron: 1 2
Przekierowanie