eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: WIELTON CHŁODNIA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

RAQ

Image

Mnie to wali czy są hejty czy nie. Miłej gierki.
Wilku33 ( Zderzak tył EdekLS )


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Chwilę się zastanawiałem czy jest sens pisania w tym temacie. Wiele osób twierdzi że moje modyfikacje ssą itp ale przynajmniej zapoznaje się z tematem i staram się wykonać coś jak najlepiej(sami sobie oceniacie w jakim stopniu coś jest odwzorowane) ale to już chyba przesada brać przerobioną prze zemnie krone(da się poznać po np. bokach złożonych z płatów) dodać do niej zderzak od wielton+skin i to już jest wielton.
PS.
Po moim zapoznaniu się z tematem wyszło że prawdziwa wieltonka się jednak różni i powinno wyjść już coś bardziej w tym stylu:
http://abload.de/image.php?img=ets2_011865wscs.jpg
a nie
https://farm8.staticflickr.com/7393/2719...99c0_o.jpg

RAQ

(25/12/2017 09:02 PM)EdekLs napisał(a): [ -> ]Chwilę się zastanawiałem czy jest sens pisania w tym temacie. Wiele osób twierdzi że moje modyfikacje ssą itp ale przynajmniej zapoznaje się z tematem i staram się wykonać coś jak najlepiej(sami sobie oceniacie w jakim stopniu coś jest odwzorowane) ale to już chyba przesada brać przerobioną prze zemnie krone(da się poznać po np. bokach złożonych z płatów) dodać do niej zderzak od wielton+skin i to już jest wielton.
Dziękuję za wypowiedź. Miło mi. Cool

RAQ

(25/12/2017 10:18 PM)ferNDawid napisał(a): [ -> ]@EdekLs można pw ?

Zamiast się go pytać po prostu napisz... Fu*k logic.

Majeek

nie działa XD

dorrmi

link nie działA
Linku nie ma i nie będzie Smile
(19/04/2018 09:42 PM)Owca napisał(a): [ -> ]Linku nie ma i nie będzie Smile

Na jaką była wersje ?
Pomyślcie troche... wchodząc w link wywala was do błędu eTrucksa bo w linku na początku jest napisane '' eTrucks.pl/[...] '' usuńcie to i link będzie. Ale już lepiej jeździć z naczepą scsu niż z tą sklejką Wink
Przekierowanie