eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witam wszystkich serdecznie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pozdrowienia dla wszystkich e-truckersów.
Melduje się Ruhisu.

Mieszkam sobie w Bydgoszczy i uznałem że nadszedł wreszcie czas aby się przedstawić, zwłaszcza że w ETS2 gram praktycznie od dnia premiery i wypadałoby poznać się z kolegami z wirtualnych tras.

Jeśli miałbym coś o sobie napisać to cóż, nie jestem prawdziwym truckersem ale wszystko jeszcze jest możliwe. Na codzień zajmuję się wykonywaniem wzorów na koszulki dla firmy w Texasie zajmującą się tematyką między innymi motoryzacyjną.
Uwielbiam rysować, właśnie ta pasja dała mi możliwość podjęcia pracy w ww. firmie.

W ETS2 jak już nadmieniłem gram od premiery a w ATS od około roku i obydwie gry hardo modduję tak więc modyfikacje takie jak Promods, RusMap czy RJL Scania oraz częsta walka a crashami po patchach i studiowanie gamelog, nie są obcymi mi rzeczami.

Uwielbiam fotografię, dlatego też dodanie do produkcji SCS trybu fotograficznego było dla mnie czymś fantastycznym więc na pewno możecie się spodziewać odpowiedniego tematu z mojej strony w seksji z screenshotami. Staram się by fotki przedstawiały nie tyle co fajną ciężarówkę ale by zachwycały przede wszystkim widokami dlatego będę się starał aby moje screeny Was na pewno nie nudziły.

Cóż, myślę że to będzie na tyle.
Miło mi Was wszystkich poznać i do zobaczenia!
Przekierowanie