eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Turdus Racing & Logistics fotoalbum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Witam wszystkich serdecznie!

Tak jak obiecałem to w poście powitalnym, nadszedł czas aby przedstawić Wam moje truckersowe foto wypociny. Czasami będą to miksy zdjęć jak i pojedyncze fotki, ale też relacje z pełnych kursów od A do Z.
Postaram się sprawić aby sesje zdjęciowe nie były nudne i nie przedstawiały tej samej ciężarówki uchwyconej po raz "enty" w ten sam sposób na jednym odcinku tylko że 100m dalej. Staram się perzentować nie tyle co ciężarówki ale też głównie piękne widoki, czego w ETS2 i ATS nie brakuje, zwłaszcze z Promods, RusMap, Poland Rebiuld + fael environment i Real Graphics Mod.

Bez dalszego zbędnego wprowadzenia, czas zacząć.
Na początek przedstawię Wam kilka fotek z trasy małymi ale urokliwymi drogami z Hanoover w stronę północy
W rolach głównych:

SCANIA 113H

Opuszczamy Hannover
Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Postój
Image

Image

Ruszamy dalej
Image

Image

Image
Bez rejestracji raczej ciężko po Niemczech, zwłaszcza takim ciągnikiem z taką emisją spalin i bez czytników opłat..
(27/12/2017 10:51 PM)Heywood napisał(a): [ -> ]Bez rejestracji raczej ciężko po Niemczech, zwłaszcza takim ciągnikiem z taką emisją spalin i bez czytników opłat..

Nie chciało mi się włączać hiszpańskiej czy meksykańskiej rejestracji z moda.
Next Gen

Image

Image

Image

Image
Mega malowanie!
(28/12/2017 02:40 PM)Limowski napisał(a): [ -> ]Mega malowanie!

Dziękuję Smile Szkoda, że nie ma nigdzie malowania naczepy pasującego do ciągnika. Takie combo byłoby zacne.

Image

Image
Zimowo, chociaż tu jest biało.

Image

Image

Image

Image

Image
Świetne zestawy! Tylko coś przy New Scanii cytrynki pod rejestracją Ci lewitują, reszta bez zarzutu.
Cytryny juz zmienione. wydawało mi się ze uchwyty sięgają zderzaka ale już je zdemontowalem.
Trasy do Zgorzelca ciąg dalszy + podjęcie transportu do Oslo

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie