eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Pora Dnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Mam pytanie czy da się jakoś przestawić lub ustawic pory dnia. Tzn chodzi mi o to że obenie bardzo szybko robi sie w grze ciemno i pózno robi sie jasno. Czyli jak w realuTongue
Ale czy jest możliwość zmiany tych parametrów żeby było powiedzmy jak latemBig Grin
Chyba cos nie tak, bo jest dokladnie odwrotnieWink mody na pory roku to zmieniają. Chyba ze mowisz o multi, to nie masz wplywu.
O ile pamiętam to plik env_data.sii jest odpowiedzialny, znajduje sie w katalogu def. Parametr day of year czyli dzien roku. Domyślnie w grze jest 172 - czyli dzien przesilenia letniego.
OK, dzięki. Nie moge jakoś znaleść tego pliku u siebie, ale będe jeszcze próbował, a jakbyś mógł podrzucić linka do jakiegoś modu zmieniającego porę dnia?
I nie chodzi mi o multi.
Na SteamWorkshop są ciekawe modyfikacje na zmianę pór dnia. Np. na aktualne godziny wschodu i zachodu słońca (aktualizowane co tydzień). Są też opcje z dłuższym dniem, lub dłuższą nocą. Wystarczy tylko poszukać.
Dzięki. Znalazłem ten plik w modzie odpowiedzialnym za grafike. Zmieniłem i jest ok Big Grin
Przekierowanie