eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witam szanowne Panie oraz szanownych Panów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam mam na imię Mikołaj, interesuję się motoryzacją. Na co dzień uczęszczam do szkoły zawodowej na kierunku Kierowca-Mechanik a w czasie wolnym gram na komputerze w takie gry jak:
Drirt
Wrc4
Ets2
Ats
GTA
Lfs
Tak że jest parę takich tytułów. Wolnym czasie również jeżdżę na motorze typowo crossowym razem z moim tatą. Ale co ja się tu będę rozpisywał wszystkiego dowiecie się z czasem gdy będę przebywał na tym forum. Big Grin
Siemanko :E
Witaj na forum, zapoznaj się z regulaminem i miłej zabawy Big Grin
Witamy na forum Wykrzyknik
Morek, Ty nie chodzisz przypadkiem do Mechanika w Słupsku?Cool
(01/01/2018 08:26 PM)kuba200090 napisał(a): [ -> ]Morek, Ty nie chodzisz przypadkiem do Mechanika w Słupsku?Cool
Nie nie ja pochodzę z pod Zakopanego a mieszkam we Wrocławiu i tu chodze do szkoły Wink
Witamy na forum Big Grin
(01/01/2018 08:29 PM)Morek. napisał(a): [ -> ]
(01/01/2018 08:26 PM)kuba200090 napisał(a): [ -> ]Morek, Ty nie chodzisz przypadkiem do Mechanika w Słupsku?Cool
Nie nie ja pochodzę z pod Zakopanego a mieszkam we Wrocławiu i tu chodze do szkoły Wink

Spoko Biggrin
Witaj,pochwal się o sowim hobby z tatą w szerszym rozumieniu Wink Chętnie posłucham Smile

RAQ

Siemaneczko! W jakie GTA grywasz? Jeśli w piątą część Gta do możemy razem pogrywać. Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie