eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wielton NS3K M2 Mega - "Brudna"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dobrze znany Wielton, naniosłem skin Regesty i dodałem brud.

Autor: EdekLS, Borsuk, Lanker
Wersja: 1.30

Image

Image

Miłej zabawy Biggrin2


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Jeszcze tylko na koła i kozak wygląda Smile
(05/01/2018 09:13 PM)Krystian30 napisał(a): [ -> ]Jeszcze tylko na koła i kozak wygląda Smile

Przecież jest bród na kołach


Genialna robota Lanker! Big Grin
Ale fota ogień, naczepa sztosBig Grin
(05/01/2018 09:20 PM)kazan1234 napisał(a): [ -> ]
(05/01/2018 09:13 PM)Krystian30 napisał(a): [ -> ]Jeszcze tylko na koła i kozak wygląda Smile

Przecież jest bród na kołach


Genialna robota Lanker! Big Grin

Może o moje małe nie dopatrzenie, ale wydawało mi się że nie ma Tongue
Aaa ten brud można jakoś samemu usunąć i czy jest pod low deck?? Bo naczepa jest bardzo fajnie wykonana tylko ja chce bez tego brudu
(06/01/2018 11:46 AM)michal199 napisał(a): [ -> ]Aaa ten brud można jakoś samemu usunąć i czy jest pod low deck?? Bo naczepa jest bardzo fajnie wykonana tylko ja chce bez tego brudu
Naczepa owszem pod lowdeck, ale z usunięciem brudu będzie ciężko, chyba że Lanker wyda czystą wersje :E
(06/01/2018 12:12 PM)Krystian30 napisał(a): [ -> ]
(06/01/2018 11:46 AM)michal199 napisał(a): [ -> ]Aaa ten brud można jakoś samemu usunąć i czy jest pod low deck?? Bo naczepa jest bardzo fajnie wykonana tylko ja chce bez tego brudu
Naczepa owszem pod lowdeck, ale z usunięciem brudu będzie ciężko, chyba że Lanker wyda czystą wersje :E

Dzięki za odpowiedź. Fajnie ja by wydał też czystą wersję bo naczepa jest super Big Grin
(07/01/2018 12:28 PM)michal199 napisał(a): [ -> ]
(06/01/2018 12:12 PM)Krystian30 napisał(a): [ -> ]
(06/01/2018 11:46 AM)michal199 napisał(a): [ -> ]Aaa ten brud można jakoś samemu usunąć i czy jest pod low deck?? Bo naczepa jest bardzo fajnie wykonana tylko ja chce bez tego brudu
Naczepa owszem pod lowdeck, ale z usunięciem brudu będzie ciężko, chyba że Lanker wyda czystą wersje :E

Dzięki za odpowiedź. Fajnie ja by wydał też czystą wersję bo naczepa jest super Big Grin

z tego co widze Lanker robi same brudne ostatnio :E
Czasem ETS wygląda mi troche za schludnie, stąd te brudaski Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie