eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Kupno dodatków
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, brakuje mi dwóch dodatków (Francja i Włochy) i chciałbym je kupić w wersji Steam, najlepiej na allegro. Czy macie jakiegoś pewnego sprzedawcę, który nie wciśnie mi klucza użytego, zbanowanego albo wziętego z generatora?
To nie lepiej poczekać i dołożyć na własny zakup niż ryzykować? Ostatecznie możesz czekać na promocję - w okresie świątecznym nie było przypadkiem obniżek? Wink
Były, ale wydałem oszczędności na kierownicę, ETS2 podstawkę, Going East i Skandynawię Wink Teraz dopiero zarobię nieco grosza więc będę mógł dokupić brakujące dodatki, ale pewnie szybko ich nie przecenią na Steamie
Francję możesz kupić za 29.99 (plus 7% koszta) na muve.pl.
https://muve.pl/sklep/digital/dlc-dodatk...tal,281424
Szybkie zakupy paysafecard. Po wpłaceniu dostajesz na maila klucz do wpisania na steam
Oczywiście przed zakupem musisz tam się zarejestrować.

PS.
Już po promocji.

RAQ

Jest inny sposób na posiadanie dodatków. Wszystkie dodatki są w rozszerzeniu .scs więc... Wiadomo o co chodzi, użyj DLC jako modu. ( Działa bo sprawdzałem 3 lata temu )
Muszą być na samym dole lecz skąd masz to wziąć? No znajdź na google do odpowiedniej wersji. Nie dam Ci linku bo forum nie szerzy piractwa i innych tego typu przekrętów.
(08/01/2018 12:16 AM)Wilku33 napisał(a): [ -> ]Jest inny sposób na posiadanie dodatków. Wszystkie dodatki są w rozszerzeniu .scs więc... Wiadomo o co chodzi, użyj DLC jako modu. ( Działa bo sprawdzałem 3 lata temu )
Muszą być na samym dole lecz skąd masz to wziąć? No znajdź na google do odpowiedniej wersji. Nie dam Ci linku bo forum nie szerzy piractwa i innych tego typu przekrętów.

Jak już o tym piszesz to jest to uznawane jako szerzenie piractwa.
VresT tu nie ma co się bawić tylko wedle regulaminu.
Przekierowanie