eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: 1.30 I zestaw map ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko, posiadam każdy dodatek do est2 ( od going east po włochy), teraz nie posiadam aby jeszcze tego na gabaryty..i moje pytanko brzmi czy pobierając pro mods 2.225 ( pod 1.30), poland rebuilding ( pod 1.30) oraz rus mapę tak samo pod 1.30 będzie to razem dobrze współpracowało bez wywalania gry? Nie powoduje żadnych bledow?

spec kompa:
gtx 1060 6gb, ram 8gb ( moge dokupić na dniach drugie 8)
i5 6400 3.2 ghz oraz win 10

Na ile średnio fps moge liczyć na wysokich bądź średnich ust. ze skalowaniem 200-300%?
będzie ktoś w stanie pomoc?Big Grin
(09/01/2018 09:53 AM)SqubanY napisał(a): [ -> ]Mam pytanko, posiadam każdy dodatek do est2 ( od going east po włochy), teraz nie posiadam aby jeszcze tego na gabaryty..i moje pytanko brzmi czy pobierając pro mods 2.225 ( pod 1.30), poland rebuilding ( pod 1.30) oraz rus mapę tak samo pod 1.30 będzie to razem dobrze współpracowało bez wywalania gry? Nie powoduje żadnych bledow?

spec kompa:
gtx 1060 6gb, ram 8gb ( moge dokupić na dniach drugie 8)
i5 6400 3.2 ghz oraz win 10

Na ile średnio fps moge liczyć na wysokich bądź średnich ust. ze skalowaniem 200-300%?

Tak będą współpracować Smile w temacie Poland Rebuilding jest podana kolejność ładowania map Smile co do FPS to lepiej jak sam sobie ustawisz po swojemu i jaka ilość będzie cię zadowalać to na tej będziesz grał Smile ale powinno śmiało pójść na wysokich skalowanie 200-300 Smile Nie polecam MLAA bo to zżera fps. Smile Zawsze możesz też w temacie Poland Rebuilding zobaczyć na jakim sprzęcie i na jakich ustawieniach jest testowana mapa Poland. Smile
okej, procesor będę zmieniał w marcu na 7600k lub 7700k Wink Dzięki. Nie MLAA, będzie off, mi wystarczy wysokie, stale 60fps i skalowanie...nie wiem moze być nawet 150% Smile
Przekierowanie