eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Siemka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka wszystkim.Jestem Michał mam rocznikowo 21 lat (Marzec). Jestem z Ostrołęki
Co do tego skąd w ogóle się znalazłem na tym forum.Powód jest bardzo prosty. Jeszcze kilka lat temu siedziałem bardzo głęboko w sprawach wirtualnych spedycji. Możliwe że ktoś skojarzy Pio-Mar które prowadziłem z Pitagorasem. Enigma Logistics do której trafiłem w wieku 13 lat i po 2 miesiącach byłem w zarządzie a potem nawet trafiłem jako właściciel. Pawtrans i pewnie jeszcze wiele innych.Obecnie mam swój kanał na yt na którym streamuję od lipca i w tym czasie dobiłem z 76 subów na 508. Gram i nagrywam też grę przeglądarkową cargotycoon. Tak więc tak to u mnie wygląda.Jak ktoś coś chce wiedzieć jeszcze to zapraszam Wink Pozdrawiam
Witamy ! Pamiętam Enigma Logistic bodajże w taborze były Scanie 4 serii lecz mogę się mylić Wink
To było tyle lat temu że sam serio nie pamiętam.Były 3 podejścia do tej vski i w 1 byłem w zarządzie 2 drugiej tez i w 3 zostałem właścicielem która po 2 tygodniach upadła.Astra była pokazywana u Adriana z Wolnego kanału jako prezentacja.Jeździł u nas prawdziwy kierowca firmy Astra a główna firma dała nam pozwolenie na ich orginalne malowanie i logo.Napisali że też o nas na swojej stronie firmy.
(09/01/2018 10:02 PM)Evogaming napisał(a): [ -> ]To było tyle lat temu że sam serio nie pamiętam.Były 3 podejścia do tej vski i w 1 byłem w zarządzie 2 drugiej tez i w 3 zostałem właścicielem która po 2 tygodniach upadła.Astra była pokazywana u Adriana z Wolnego kanału jako prezentacja.Jeździł u nas prawdziwy kierowca firmy Astra a główna firma dała nam pozwolenie na ich orginalne malowanie i logo.Napisali że też o nas na swojej stronie firmy.

Tak czy siak miło wspominam tamte czasy kiedy królował Pawtrans Smile
Można prosić o linii do kanału yt? Z chęcią pooglądam jedną z legend ETS Big Grin
Wpisz sobie Evogaming i logo masz te same co tutaj avatar Wink Miło słyszeć takie słowa o sobie chociaż aż tak siebie nie traktuję.Fakt byłem rozpoznawalny w tamtym czasie.
Witamy serdecznie na forum Wykrzyknik Któż by nie pamiętał Pawtrans Wink Miłej zabawy Smile
Akurat tam to ja wiele nie byłem.Trochę tylko.Potem miałem projekt z Formatem (właścicielem) ale nie wyszło.Z tamtąd poznałem kumpla który jest ode mnie z miasta i widzę go czasami Big Grin Pozdrawiam
Przekierowanie