eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Witajcie! :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć
Jestem Michał i mam niestety trójkę na osi (rocznik 83 - starość nie radość Wink ).

Jeśli chodzi o Gry od SCS, to można powiedzieć, że jestem dinozaurem, bo zaczynałem od ich Hard Truck: 18 Wheels of Steel. Szczerze powiedziawszy najbardziej przypadła mi do gustu z tej serii 18 Wheels of Steel: Haulin.

2 dni temu zakupiłem ATS'a i jestem zadowolony z zakupu, fajnie było powrócić do USA po wysłużonym już ETS2.

Bardzo chciałbym spróbować zaprojektować własne naczepy do ETS2 i ATS. Ale to już będę szukał sobie poradników w odpowiednich działach. Wink
Pozdrawiam
Michał
Witaj w Naszych skromnych progach Smile. Ja jestem z rocznika '79 więc "młody" nie szalej :E
P.s. Miłego pobytu Big Grin
Witamy na naszym forum Smile

Ps. A co do wieku to jest sporo starszych graczy tu na forum więc ten typ gier akurat nie ma jakiś limitów wiekowych :E
Witaj, roczniki 198*** to udane roczniki, szczególnie te z początku Szczerbol a wiem co mówię bo sam jestem '81 Cool
Witaj i delektuj się jazdą oraz forum Smile
Siemanko kolego Big Grin
Witamy na forum, baw się dobrze Wink
Witamy na forum Wykrzyknik Jak widzisz (czytasz),nie jesteś sam z tą 3 z przodu- Ja też jestem w tym zacnym gronie Big Grin
Czuj się tu,jak u siebie Wink
Witam Panie Michale Smile Miłego pobytu na forum i wysokiej aktywności!
Cześć Michoł Tongue Wink
Witaj,Smile

Necała 50 się kłaniaWykrzyknikRadocha
Stron: 1 2
Przekierowanie