eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nie działające modyfikacje.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, pobrałem sobie 2 modyfikacje. Jedna to Abasstreppas na felgi a druga to Jeyjey-16 Addons for DLC Cab v 3.8.1. Nie widzę ich w menedżerze modów, mimo że są w folderze mod. Posiadam najnowszą wersję gry.
Ponawiam wołanie o pomoc Big Grin
Wypakuj i wrzuć do folderu "mod" plik z końcówką .scs

Xddd
(22/01/2018 03:07 PM).:Seba11:. napisał(a): [ -> ]Ponawiam wołanie o pomoc Big Grin

Z tego co wiem, to obydwie modyfikacje są spakowane w archiwum RAR, (gra nie obsługuje tych formatów).
Musisz wypakować z archiwum RAR. W przypadku modyfikacji na koła są tam 2 pliki z rozszerzeniem *.zip i readme. Te dwa zipy wrzucasz do folderu mod, pomijając plik readme. W drugim przypadku (jeyjey) to są dwa pliki *.scs. Tak samo postępujesz jak z pierwszą modyfikacją.
Ok, z kołami sobie poradziłem. Ale z modyfikacją jeyjey, to ona pobiera mi się w pliku już nie do wypakowania i rozszerzeniu RAR. Zmieniając na SCS i tak nie działa (nie widać w menedżerze modów)/
A wypakować się nie chcę w sensie, że wyrzuca jakiś błąd, woła hasło czy jak Pytajnik
Bo jeśli wywala jakiś błąd, że archiwum uszkodzone to trzeba spróbować pobrać mod jeszcze raz.
A jeśli woła o hasło to trzeba poszukać w miejscu skąd pobrałeś mod czy nie ma jakiegoś info o haśle.
(26/01/2018 04:05 PM)Michal_Z_gno napisał(a): [ -> ]A wypakować się nie chcę w sensie, że wyrzuca jakiś błąd, woła hasło czy jak Pytajnik
Bo jeśli wywala jakiś błąd, że archiwum uszkodzone to trzeba spróbować pobrać mod jeszcze raz.
A jeśli woła o hasło to trzeba poszukać w miejscu skąd pobrałeś mod czy nie ma jakiegoś info o haśle.

Nie w tym rzecz. Po prostu pobiera się jako biała kartka bez możliwości wypakowania.
To pobierz mod stąd:
http://sharemods.com/bbh64gtowgtz/jeyjey...1.rar.html
Lub:
http://uploadfiles.eu/gv9wus31ti28/jeyje...1.rar.html

Tam są spakowane w .rar który normalnie się powinien wypakować.
Wielkie dzięki Michale, działa Smile
Leci repek, można zamknąć Smile
Przekierowanie