eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ZModeler 3.1.5 problem.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pewien problem.

Za przykład wezmę boxy, które dodałem do auta.
Z exteriorem nie mam problemów, wszystko śmiga aż miło, problem pojawia się jednak z interiorem, po dodaniu boxów znikają niektóre tekstury.
Dodam, że nie jestem całkowitym świeżakiem w ZModelerze, no ale też zabawę zacząłem tak na prawdę kilka dni temu, więc może dla Was to jakaś drobnostka i mi pomożecie Shy
Zrobiłem sobie Mana Euro 6 od MADstera i wszystko ładnie działa, ex oraz interior.

Poniżej zamieszczam screeny z gry (nie zwracajcie uwagi na różowe boxy, nie dodałem ddsów, bo chciałem tylko pokazać w czym problem)

Tak wygląda interior:
Image

A powinien wyglądać tak:
Image

Nie mam jakiegoś pirata zmoda, czy coś takiego, posiadam oryginalną wersję ZModeler 3.1.5 z licencją trialową.
chyba zmieniłes model look a przynajmniej tak to sie w blenderze nazywa
Mógłbyś rozjaśnić?
Nie pokazałem na screenie, ale pod łóżkiem nie ma tekstury lodówki.
Druga sprawa jest taka, iż w identyczny sposób dodałem boxy do MB Actrosa 2009 i śmigało.
Możliwe że dodałeś te boxy do variantu standard a nie exclusive i dlatego są w tym a nie w tamtym interiorze.
(22/01/2018 11:54 AM)Wąski napisał(a): [ -> ]Możliwe że dodałeś te boxy do variantu standard a nie exclusive i dlatego są w tym a nie w tamtym interiorze.

Taka sama sytuacja jest w każdym interiorze, nie zależnie do którego bym nie dodał.
Nie wiem czy tak powinno być, czy jest to jakiś błąd, ale jest zauważalna różnica, w Dafie 105 raczej większość tekstur jest na swoim miejscu, niżej różnice.

105:
Image

106:
Image
Problem nadal występuje ;/
Przekierowanie