eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: _POLSKIE NACZEPY wersja_4K
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Witam wszystkich forumowiczów.
Jest to mod ze skinami polskich firm pod mapę Poland Rebuilding i działa ze wszystkimi wersjami mapy aż do wersji 1.31.
Wszystkie skiny zostały zrobione w 4k.


Image
Image
środa 22.08 2018
Tu pobierz plik 640 MB:
https://sharemods.com/noxs3uvv7t5y/polsk...y.scs.html
Jak możesz to dodaj ten link bo zainteresowanych podejrzewam, że będzie sporo bo naczepy są warte uwagi pod względem jakości wykonania a i samych firm na nich ujętych.

lukaszek34

Czy można te naczepy zrobić w jednym opakowaniu bo są pojedyncze pliki po pobraniu od 1 do 28
(04/02/2018 12:47 PM)lukaszek34 napisał(a): [ -> ]Czy można te naczepy zrobić w jednym opakowaniu bo są pojedyncze pliki po pobraniu od 1 do 28

Możesz to zrobić samodzielnie ale nie obiecuję że któreś naczepy czasem się nie nałożą na siebie, być może nie. Spróbuj je spakować do jednego pliku zip.
Jakość jest taka jak na zdjęciach 2k i 4k , dla mnie rozdzielczość Full HD jest w dalszym ciągu wysoką rozdzielczością, no chyba że ktoś ma monitor 40 cali to można więcej podyskutować. Lepiej jest posiadać monitor mniejszy z g-sync, wtedy wszystkie napisy nawet te najmniejsze i cały skin w ruchu naczepy jest doskonale czytelny już przy 50 k/s. Tak jak pisałem naczepy robiłem dla siebie a jestem wymagającym graczem jeśli chodzi o grafikę, jeśli mnie to zadowala to także wielu innych zadowoli. Ja mam ustawioną grafikę na monitorze 2k 2560/1440 czyli większą niż full hd i już przy skalowaniu 200 jakość jest rewelacyjna że nawet na myśl mi nie przyszło żeby zrobić w wyższej rozdzielczości, ale dzięki za uwagę. Każdy zrobił by coś inaczej a i tak większość graczy nie może pozwolić sobie na wyższą rozdzielczość niż 2k.

long

Szkoda ze te skiny nie są przystosowane do wydanych naczep np Wielton tylko do SCS.
(04/02/2018 03:40 PM)Borsuk napisał(a): [ -> ]Akurat rozdzielczość FHD grafik nie ma nic wspólnego z rozdzielczością ekranu Wink. Wystarczy że zwiększysz w grze skalowanie do 400 przy 1080p i odczujesz różnicę. W wolnej chwili proponuję poczytać. http://etrucks.pl/thread-37330.html

PS. Nie neguję Twojej pracy, po prostu chcę Cię uświadomić że domyślnie gra pozwala na o wiele więcej Smile.

Oj co ja mam z wami?? O skalowaniu już napisałem a jeśli piszesz że Full HD nie ma nic wspólnego z rozdzielczością ekranu to naprawdę dziwne stwierdzenie. Zamieszczam cytat Wikipedii na temat Full HD.
Po wpisani w Wikipedii hasła Full HD wyskoczy coś takiego:

1080p – skrócona nazwa jednego z trybów wideo. Liczba 1080 oznacza pionową rozdzielczość ekranu równą 1080 poziomych linii, a litera „p” oznacza obraz progresywny lub bez przeplotu[1]. 1080p jest częścią telewizji wysokiej rozdzielczości HDTV w formacie panoramicznym 16:9 oraz o rozdzielczości 1920 × 1080[1], czyli ponad 2 miliony pikseli. Informacja o odświeżaniu obrazu jest przyjmowana albo jako domyślna w danym kontekście (np. 25 klatek na sekundę w tych regionach świata, w których stosowany jest system PAL), albo może zostać dopisana po prawej stronie litery p[2] (np. 1080p30 oznacza 30 klatek na sekundę).

ale to nie jest temat do dyskusji tutaj. Zawsze możesz zrobić 4k i będziemy się cieszyć razem nie z 136 naczep ale z 272 polskich naczep także w 4k. Nie komentuję więcej na temat rozdzielczości bo to nie ma sensu przyjacielu. Tak jak napisałem wyżej, są tacy którzy będą się cieszyć tym co jest a nie tym czego nie ma albo co by mogło być gdyby ktoś zrobił ale postanowił zrobić inaczej. Zrób tyle naczep w wyższej rozdzielczości czyli 4k a na pewno ci podziękuję. Smile
A moim zdaniem skiny są świetnej jakości i nie ma co się zagłębiać w szczegóły techniczne co do rozdzielczości bo dla mnie jako przeciętnego gracza liczy się aby mi to w grze wyglądało ładnie a te skiny sprawdziłem i jest na moje wszystko ok Big Grin


Ps. Borsuk gra pozwala na wiele to fakt ale nie wszystko jest zalecane aby robić bo wiadomo silnik gry ma swoje lata i ledwo ciągnie przy byle obciążeniu więc pewnie te 4k na przeciętnym PCie skończyłoby się jak w Twojej sygnaturze :E
(04/02/2018 09:11 PM)Borsuk napisał(a): [ -> ]Michale gdyby było tak jak napisałeś to byłbym zmuszony usunąć w trybie natychmiastowym z internetu wszystkie moje nędzne modyfikacje, jako potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia i życia graczy :E.

A tak na poważne, rozdzielczość 4K grafik powoduje jedynie że modyfikacja jest objętościowo większa co nie powinno mieć wpływu na płynność rozgrywki. Zresztą kilka vs śmiga na skinach a jak wiadomo ludziska mają komputery o różnej konfiguracji i o problemach nic mi nie wiadomo. No chyba że ETSa odpalisz na kalkulatorze lub pralce, wtedy hełm na baniak i do okopów. Prism atakuje Ckm .

PS. Mój sygnaturek to ETS2 bez modów Tongue.

Nie koniecznie ma wpływ tylko na wagę modu bo na samą rozgrywkę też minimalny wpływ jakiś tam ma - może nie taki jak mody modele czy mody mapowe ale zawsze coś tam ma bo mod to zawsze dodatkowy plik który gra tam musi sobie jakoś przemielić.
I nie wlewaj sobie, że te Twoje skiny są takie nędzne bo zaraz ktoś uwierzy i będzie trzeba pisać sprostowania :E


Ps. Tak czy siak dodałem wątek Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. na forum aby sprawdzić na jakim sprzęcie ludzie grają i na jakich ustawieniach (głównie rozdzielczościach) Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Przekierowanie