eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Zmiana baneru forum - ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam zgromadzonych,
jako że baner forum ma już dobrych parę lat, powstał pomysł żeby go zmienić na nowy, taki, który podobał by się nam przez następne lata Tongue
W końcu to niejako wizytówka forum Smile

Użytkownicy nadsyłali by swoje propozycje a najlepszy baner można by wybrać przez głosowanie, tak jak wybieramy foto miesiąca, powiedzmy przez tydzień czasu.

Dajcie znać co o tym myślicie Smile
Tak jak już wspominałem, jestem za! Mam rozumieć że teraz wypowiadamy się na ten temat, a jak wypali to będzie kolejny temat z podesłaniem zdjęć?
Hardcor123 nie po prostu za chwilę zrobię temat gdzie będzie można zgłosić fotki tylko muszę najpierw przygotować wytyczne bo na takie coś nie może być pierwsza lepsza fotka itp.
Jestem za!
Również byłbym za aby odnowić trochę forum; baner, może jakaś inna kolorystyka? Nie ma co gadać, ale przydało by się coś Big Grin
Jeśli chodzi o grafikę to możecie się wykazać:
http://etrucks.pl/thread-46048.html



PS. dawidolek123 a co do kolorystyki to musi zostać bo jest ona tak jakby znakiem rozpoznawczym. Tak czy siak jak będzie grafika to może będzie i przy okazji jeszcze coś (to "coś" już w sumie jest ale muszę w końcu znaleźć chwilę aby to wykończyć i wtedy będzie można pokazać dla ogółu) Tongue
Przekierowanie