eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nie działają burdelówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Tak jak w temacie, zaktualizowałem Sobie moda na Scanię RJL v2.2.2 na 1.30.x, wersja gry również 1.30.x, a mimo to burdelówki nie działają, po wrzuceniu moda na inne oświetlenie do kabiny występuje ten sam problem. Bardzo mi na nich nie zależy żeby je mieć, ale ciekawi mnie co jest nie tak...

Tutaj log z gry:
http://wklej.org/id/3373055/


Ps. Zapomniałem dodać, że robiłem reinstal gry i nie pomogło, założyłem nowy profil bez modów i na truckach od SCSu ten sam problem występuje.
Może przez ustawienia graficzne Ci nie chodzi, jakaś funkcja wyłączona albo coś. Mi odkąd gram w etsa to nie działa, a ustawienia graficzne mam poobniżane, więc może przez to.
(24/02/2018 01:19 PM)Kamil_ napisał(a): [ -> ]Może przez ustawienia graficzne Ci nie chodzi, jakaś funkcja wyłączona albo coś. Mi odkąd gram w etsa to nie działa, a ustawienia graficzne mam poobniżane, więc może przez to.

Kamilek jesteś wielki! Dzięki za naprowadzenie Smile Miałem wyłączone '' Drugie światła pojazdu '', trzeba było zaznaczyć i działa Big Grin Temat OFF
Przekierowanie