eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Gorion - Foto album
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam Cool

Przeglądałem Wasze zdjęcia i fotorelacje. Są świetne! 10/10
Ja też uzbierałem ich trochę. Chwalę się nimi zatem i zachęcam do lajkowania na Steamie Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Ok Smile

Na początek zmoknięta Biedronka... Big Grin
Image
Image

Wreszcie przestało padać Radocha
Image
Image

Kolejny ładunek to frezarka do asfaltu.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Teraz kolej na dźwig Smile
Image
Image

Płacenie <Myta> na bramce Smile
Image

Kolejne naczepy
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Motorówka
Image
Image
Image
Image
Ruch uliczny, widoki i inne rzeczy widziane po drodze... Kierowca
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Lotnisko Kraków-Balice
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Moje ciągniki Truck Kierowca
Image
Image
Wszystkie zdjęcia do poprawy.
Nie wstawiaj zdjęć w taki sposób, bo ich nie widać. Wrzuć najpierw na jakiś hosting, np. imgur, i potem dodaj tutaj z końcówką .jpg Wink
Ok, rozumiem Smile
Kolejna partia zdjęć. Cool

Wszystkie są też dostępne do obejrzenia Shy i lajkowania Ok Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Ładnie ładnie Wink
Fotki wyszły Ci spoko.
Z tym lokiem to sufitu w tunelu nie zbierałeś? Trochę scs nie dopracował tego ładunku akurat. Lokomotywy i wagony, jak już jadą na autolawetach, to mają zdemontowane całe podwozie, które jest wiezione na innym zestawie. Tutaj ewidentnie ładunek jest za wysoki.
(06/03/2018 09:12 PM)rafaelcz82 napisał(a): [ -> ]Z tym lokiem to sufitu w tunelu nie zbierałeś? Trochę scs nie dopracował tego ładunku akurat. Lokomotywy i wagony, jak już jadą na autolawetach, to mają zdemontowane całe podwozie, które jest wiezione na innym zestawie. Tutaj ewidentnie ładunek jest za wysoki.

Udało się nawet bez zgrzytów ten tunel przejechać. Do sufitu miałem jeszcze 17 cm od komina. Smile
Stron: 1 2 3
Przekierowanie