eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nowe logo firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Cool

Dostałem szybkie zlecenie klasy premium

Image

Image

Image

W przerwie na stacji paliw do miasta Karlskona

Image

Ładunek dostarczony

Image
Rób fotki przez studio fotografii, bo badziewnie to wygląda z tą nawigacją i lusterkiem. Albo po prostu to wyłączaj jak chcesz robić przez f10. Popracuj trochę nad tymi fotkami, bo szału nie ma. Polecam Realistic Graphic Moda.
(08/03/2018 06:35 PM)Kamil napisał(a): [ -> ]Rób fotki przez studio fotografii, bo badziewnie to wygląda z tą nawigacją i lusterkiem. Albo po prostu to wyłączaj jak chcesz robić przez f10. Popracuj trochę nad tymi fotkami, bo szału nie ma. Polecam Realistic Graphic Moda.

czemu polecasz mu mod graficzny? Jak by zrobił w studiu fotografii i by troszke tam poustawiał to by fajnie wyszło. Niekoniecznie trzeba mieć moda graficznego do dobrego zdjęcia.
Mi osobiście tak paintowo to wygląda i połączenie tych kolorów do mnie nie przemawia
(09/03/2018 10:50 AM)Master44 napisał(a): [ -> ]Mi osobiście tak paintowo to wygląda i połączenie tych kolorów do mnie nie przemawia

To moje pierwsze przeróbki robiłem w Gimp wszystko.
(08/03/2018 09:32 PM)FKS Stal Mielec napisał(a): [ -> ]
(08/03/2018 06:35 PM)Kamil napisał(a): [ -> ]Rób fotki przez studio fotografii, bo badziewnie to wygląda z tą nawigacją i lusterkiem. Albo po prostu to wyłączaj jak chcesz robić przez f10. Popracuj trochę nad tymi fotkami, bo szału nie ma. Polecam Realistic Graphic Moda.

czemu polecasz mu mod graficzny? Jak by zrobił w studiu fotografii i by troszke tam poustawiał to by fajnie wyszło. Niekoniecznie trzeba mieć moda graficznego do dobrego zdjęcia.

Ja nie mówie, że trzeba mieć, żeby zdjęcie było ładne. Czytanie ze zrozumieniem. Polecam, bo może mu to pomóc, jeśli średnio mu wychodzi robienie fotek. Może pobrać a nie musi, proste.
Mod graficzny to podstawa, zmienia się HDR, jasność, kolory i inne pierdoły. A ma to bardzo duże znaczenie, co prawda można się bawić nasyceniem kolorów, barwą poszczególnego koloru i to tyle co oferuje studio fotografii. Tak samo bym popracował nad skinem, bo wygląda jak prosto wyciągnięty z painta. No i lusterka, nawigacja.. Staraj się to poprawić i wtedy zobaczymy Wink
(08/03/2018 06:35 PM)Kamil napisał(a): [ -> ]Rób fotki przez studio fotografii, bo badziewnie to wygląda z tą nawigacją i lusterkiem. Albo po prostu to wyłączaj jak chcesz robić przez f10. Popracuj trochę nad tymi fotkami, bo szału nie ma. Polecam Realistic Graphic Moda.

Moda na grafikę pobrałem coś będę działał powoli.
Zgadzam się z Kamilem. A niektórych trzeba wysłać na czytanie ze zrozumieniem bo to już kolejna osoba taka
Przekierowanie