eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: world of trucks
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema. Słuchajcie mam pytanko czy WoT działa na singlu czy multi?? Bo niby w grze mam podłączoną stronkę ale nic mi nie zapisuje. Cały czas mam wszystko na zero na stronie .
W sensie co nic nie zapisuje?
Podłączenie WoTa umożliwia na przykład zmianę rejestracji auta na singlu, oraz wrzucania zdjęć z gry.

Sprecyzuj o co Ci dokładnie chodzi..
Kubanczyk2. Chodzi o wpisy osiągnięć, dystansu itp. Jeśli tak, to tylko przy ładunkach z WOTRa takie wpisy się pojawią. Przy zleceniach generowanych przez grę nie.
O to właśnie chodziło panzerdragon. A powiesz mi jak dostać gdzie szukać tych ładunków???bo jak np w grze wchodzę w zakładkę online i tam pisze niby że konto połączone z WoT i są tam dwa "przyciski" połącz i przegladaj i ten pierwszy jest nieaktywny
Nie wiem o jakiej zakładce online piszesz i o jakich "przyciskach" połącz i przeglądaj. Ja u siebie tych opcji nie mogłem znaleźć.
Jeżeli zaznaczając (podświetlając) dany profil po uruchomieniu gry masz z prawej strony w szczegółach wybranego profilu status online: połączony, to znaczy że dany profil jest połączony. Uruchamiasz profil. Po wczytaniu wchodzisz w "Rynek pracy" -> "Zamówienia zewnętrzne" i następuje synchronizacja z WoTr-em. Wyświetlane są wszystkie dostępne ładunki z miejscowości, w której aktualnie jesteś w grze. Wybierasz jeden z nich i w trasę. No chyba, że nie posiada się jeszcze własnej ciężarówki to opcja zamówienia zewnętrzne z tego co pamiętam jest nieaktywna.
Mam nadzieję, że o to chodziło w twoim pytaniu.
Wyczerpująco i dokładnieSmile podziękował kolego
No to ok.
Tak jeszcze w ramach uzupełnienia. Ładunki z WoTr lepiej brać na profilu z czystą mapą SCS, bez modów mapowych typu ProMods czy Poland Rebuilding. Mogą być kłopoty z odstawieniem ładunku (na tego typu mapach zmodyfikowana jest duża część baz) oraz NIE DZIAŁAJĄ przeprawy promowe (ciężarówka wiesza się przy wczytywaniu promu i nie można już nią ruszyć). Modyfikacje na ruch AI, naczepy, ciężarówki itd. działają natomiast bez problemu.
Przekierowanie