eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: PKJ Transport
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Firma PKJ Transport powstała na początku 2018 roku, jednak po kilku miesiącach została zamknięta z powodu problemów finansowych oraz braku chęci do gry. Po ponad rocznej przerwie wracamy na rynek. Świadczymy usługi transportowe na terenie Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzony nam ładunek został dostarczony bez żadnych uszkodzeń, oraz w terminie. Przed każdym wyjazdem w trasę, zestaw jest dokładnie sprawdzany, aby zapobiec jakimkolwiek przestojom wynikających z usterek.


Na chwilę obecną dysponujemy dwoma zestawami, jest to:
#1
Renault Magnum + naczepa marki Tirsan
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

#2
Scania R480 + Firanka Wielton
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
zestaw jest całkiem okej tylko ta przyczepa nie leży jak by jakaś pusta z tylu Big Grin
Tak sobie w sumie, nie zazdroszcze tym jechać na skandy, bo koszta to Cię zeżrą. Tak samo na Hiszpanie, trochę strach. Przez Francje w dodatku. Przyczepa paskudna niestety. No nic, zobaczymy jak Ci to dalej pójdzie.
Kamil i tu się z tobą nie zgodzę bo jeszcze nie dawno mój tato taką scanią jeździł taką na wysoką Skandynawie i to z ładunkiem 22 - 23 ton, i na prawdę scania dawała rade i nie było zbytnio dużych kosztów, tak patrząc na to, dlatego iż te scanie były bardzo oszczędne oraz mało awaryjne, co do przyczepy tak nie jest ona najlepsza ale nie każdy potrafi zmodeler, Kolego jak chcesz możesz do mnie napisać na pewno pomogę ci z doborem jakieś naczepy a jak trzeba będzie to nawet sam ją zrobię Wink Powodzenia na rynku!
Dzięki za opinie panowie. Jeśli chodzi o przyczepe to wiem, nie jest ona najładniejsza, ale tak jak napisał Morek nie każdy umie zmoda, i niestety ja jestem jedną z takich osób. Co do scani i dalekich tras, to powiem, że jest to tylko gra. Wiem że jeśli zakładam VS'kę to raczej wszystko powinno być jak najbardziej realne, ale na niektóre rzeczy można przymknąć oko.
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

No i nadszedł czas pierwszego wyjazdu... W poniedziałek 19 marca pojawiłem się na bazie. Podjechałem autem pod Scanię i przeniosłem do niej wszystkie graty. Odpaliłem Skakankę i ruszyłem. Zatrzymałem się przy wyjeździe z bazy obok żabki kupić coś do jedzenia. Do Nowogardu doleciałem dość szybko. Dotarłem do firmy i poszedłem spytać się co i jak. Poczekałem jakieś pół godziny i już wołali mnie pod rampę. Ładowali na dwa wózki więc poszło szybko. Gdy odjeżdżałem od rampy, zauważyłem, że przyszedł czas na krótką pauzę, więc zatrzymałem się na firmowym parkingu. Zjadłem coś, wypiłem kawkę i już trzeba było jechać dalej. Po drodze nie działo się nic ciekawego. Około 70km przed Holandią wykręciłem 9-tkę. O 10:30 dotarłem do miasta docelowego, a o 10:50 już stałem pod rampą gotowy do rozładunku.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Zapoznaj się z regulaminem zanim wrzucisz fotki.
very dobrze.
Gut foty panie
Nie jest źle Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Przekierowanie