eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Siemano ludki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich jako świeży żółtodziób w temacie Smile

Jednocześnie chciałem wszystkich zainteresowanych zaprosić do grupy na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/1960286510953295/

Zróbmy to inaczej Smile Tę grupę będziecie tworzyć Wy. Tak, jak chcecie Smile


Przeczytajcie sobie, na czym ta nowość w grupie ma polegać. Nie oburzajcie się. Nie tworzę niczyjej konkurencji. Chcę powiększyć grupę fanów ETS2, a to oznacza, że im więcej Was i waszych znajomych się w niej znajdzie, tym lepiej. Ja to chcę zrobić w inny sposób, niż na standardowych grupach Facebooka, co nie oznacza, że inni administratorzy robią to gorzej. Robią to inaczej. Zwyczajnie chcę zaufać ludziom, z którymi mam tworzyć grupę. Bez ludzi nie ma grupy, nie ma też admina.

Pozdrawiam,
Bartek
Zapowiada się bardzo ciekawie Smile Twoje niestandardowe w takich grupach a zarazem niesamowicie przyjazne nastawienie bardzo mnie zachęciło do dołączenia Smile Zobaczymy co z tego wyjdzie... Mam nadzieję, że wszystko to co najlepsze Wink
(02/04/2018 03:50 PM)Misiek123 napisał(a): [ -> ]Zapowiada się bardzo ciekawie Smile Twoje niestandardowe w takich grupach a zarazem niesamowicie przyjazne nastawienie bardzo mnie zachęciło do dołączenia Smile Zobaczymy co z tego wyjdzie... Mam nadzieję, że wszystko to co najlepsze Wink

No to mi słów zabrakło Smile Dzięki chłopaku Smile
Przekierowanie