eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Volkswagen Polo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemaneczko! Jak już większość z Was wie, "moje" Polo skończyło swój żywot jakiś miesiąc temu. Po więcej informacji odsyłam do tego tematu > http://www.etrucks.pl/thread-45607.html

Nadszedł czas na jakiś lepszy wóz i w bliżej nieokreślony sposób stałem się posiadaczem... Volkswagena Polo 6N. Tak, tego samego modelu co wcześniej.

Z fabryki wyjechało w 1997 roku, zarejestrowane po raz pierwszy w październiku. Pod maską chowa się 50 kucyków zamkniętych w silniku o pojemności magicznych 999 cm3.

Z wyposażenia warto wspomnieć poliftowe zegary, szerokie zderzaki, poduszki powietrzne, korbotronic i... to by było na tyle.

Jestem drugim właścicielem w Polsce. W dniu zakupu licznik wskazywał 233 tys. przelecianych km. Stan techniczny świetny. Trzeba jedynie dopieścić rdzę na drzwiach kierowcy, zmienić antenkę, wyklepać prawy błotnik i poprawić zderzak po szkodzie parkingowej. W porównaniu do poprzedniej fury brak wad!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Trzymajcie się ciepło! Smile
Nawet w miarę czysto jest w środku choć pewnie do czasu :E
W sumie bardzo dobry wybór, bo masz dawce części na placu :E
Kiedy gleba, sportowy wydech i alu ?? Wink

A tak na poważnie - niech Ci służy jak najdłużej.. auto proste, bezawaryjne...
Auto ma tylko tablice Garwolińskie czy kupowałeś z Garwolina? Big Grin
Samochód zakupiony w Rzeszowie. Wcześniej był tylko zarejestrowany w rodzinnych stronach sprzedającej.

Gleba, sportowy wydech i alusy po maturze Smile
Jezuuuuuu... Jakie słodkie polo. <3
(17/04/2018 04:28 AM)Limowski napisał(a): [ -> ]alusy po maturze Smile

Ciężko będziesz miał, większość słabo wykształcona albo tylko po egzaminie gimnazjalnym, alufelgi z maturą to rzadkość.
We właściwym towarzystwie

Image

Image
Pierwsza fotka bardzo klimatyczna, guud zdjęcia 10/10
Stron: 1 2 3
Przekierowanie