eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Czy da się połączyć sterowanie myszką i padem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kupiłem wczoraj pada na potrzeby gry w fifę, ale pomyślałem że fajnie byłoby go użyć jako mini konsolkę do najważniejszych funkcji podczas jazdy. Nie mam jednak możliwości ustawienia guzików z pada ponieważ mam ustawienie klawiatura + myszka. Z myszki nie zamierzam rezygnować, więc czy jest taka możliwość żeby jakoś to wszystko ze sobą połączyć?
pada dodajesz jako dodatkowy kontroler i tyle
https://imgur.com/a/LYZ9b
Chodzi o te zakładki na samej górze? O to właśnie chodzi, jak wybieram opcję klawiatura+myszka to nie mogę dodać nic innego.
Co to za pad? Wydaje mi się, że powinna być aktywna następna pozycja pod klawiaturą i myszą. W innym wypadku gra nie wykrywa kontrolera.
Wszystko wykrywa, jest to pad od x360. Jeśli ustawię klawiatura+pad to mogę konfigurować funkcje pod przyciski z pada, ale wtedy ciężarówką mógłbym jechać tylko za pomocą strzałek albo właśnie pada a to nie wchodzi w grę, chcę pozostać przy myszce.
Podbijam,

Czy ktoś wie jak ustawić sterowanie na pada i myszkę? Planuję zrobić kierownicę za pomocą myszki a skrzynie biegów za pomocą pada ale nie mogę skonfigurować tego :/ Proszę o pomoc.
I wiecie po tylu latach jak to zrobić?
Przekierowanie