eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: DAF XF106 LD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Image

Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autorzy: Perkins, Alexart147, Dawid z Węgier, Jurgen, Ballino, XardoniK i inni
Wersja gry: 1.30


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Daf nie posiada interioru, tak dla tych, którym nie chce się pobierać.
Autor: Turas
(09/05/2018 07:56 PM)Squfixowsky napisał(a): [ -> ]Autor: Turas

Autorem jestem ja, Alexart147, Dawid z Węgier, Jurgen, Ballino, XardoniK i inni. Ten cały Turas mógł go jedynie modyfikować. Smile
(14/05/2018 08:33 PM)Perkins napisał(a): [ -> ]
(09/05/2018 07:56 PM)Squfixowsky napisał(a): [ -> ]Autor: Turas

Autorem jestem ja, Alexart147, Dawid z Węgier, Jurgen, Ballino, XardoniK i inni. Ten cały Turas mógł go jedynie modyfikować. Smile

a to przepraszam Tongue
Poprawka bo jak zwykle Ostaszewski wie najwięcej ........ Autorami są te osoby co wymienił Perkins a edytował go Tomek Pole i Nathan a nie turas .......
(14/05/2018 10:34 PM)mrdziurex69 napisał(a): [ -> ]Poprawka bo jak zwykle Ostaszewski wie najwięcej ........ Autorami są te osoby co wymienił Perkins a edytował go Tomek Pole i Nathan a nie turas .......


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Turas zmienił pare rzeczy i nie [cenzura] głupot juzefowski.
(14/05/2018 10:38 PM)Squfixowsky napisał(a): [ -> ]
(14/05/2018 10:34 PM)mrdziurex69 napisał(a): [ -> ]Poprawka bo jak zwykle Ostaszewski wie najwięcej ........ Autorami są te osoby co wymienił Perkins a edytował go Tomek Pole i Nathan a nie turas .......


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Turas zmienił pare rzeczy i nie pier*ol głupot juzefowski.

Tak zmienił pare rzeczy ........ brawo poklaskać Ci to mało .... typ nie ma zmoda ani nie potrafi się nim obsługiwać .......... tak dużo zmienił XD
(14/05/2018 10:39 PM)mrdziurex69 napisał(a): [ -> ]
(14/05/2018 10:38 PM)Squfixowsky napisał(a): [ -> ]
(14/05/2018 10:34 PM)mrdziurex69 napisał(a): [ -> ]Poprawka bo jak zwykle Ostaszewski wie najwięcej ........ Autorami są te osoby co wymienił Perkins a edytował go Tomek Pole i Nathan a nie turas .......


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Turas zmienił pare rzeczy i nie pier*ol głupot juzefowski.

Tak zmienił pare rzeczy ........ brawo poklaskać Ci to mało .... typ nie ma zmoda ani nie potrafi się nim obsługiwać .......... tak dużo zmienił XD

mało wiesz chlopczyku...
ja przy nim nic nie robiłem XDD jedyne co w nim zmieniłem to rejki i nic więcej ;d
Stron: 1 2
Przekierowanie