eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Nie mogę wgrać Poland Rebuiding 2.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
gdy wgrywam powyższą mapę do folderu z modami, to po wejściu do gry nie mogę aktywować tych modów, ponieważ są "niekompatybilne". Czy miał ktoś podobny problem? Dodam, że nie posiadam żadnych dodatków, dlc do ets'a, a może jakiś jest potrzebny? Wersja gry oczywiście najnowsza, oryginalna ze steama.
Pozdrawiam
Masz pewnie wersję gry 1.31 Wykrzyknik
A Obecna mapka PR jest na 1.30 Smile
Edit
Żeby pograć sobie na Pr 2.1 musisz mieć następujące DLC
Skandynawie
Polske
i do tego Francję Smile
Raz że musisz mieć wszystkie DLC rozszerzające mapę, dwa poland rebuilding nie został dostosowany do wersji gry 1.31
Potrzebujesz mapę promods 2.25 lub 2.26, wersję etsa 1.30, a z dlc to Going East, Skandynawia i Francja.
I wszystko się wyjaśniło, dzięki za błyskawiczne odpowiedzi.
A czy istnieję jakaś mapa polski, która mogę wgrać i nie potrzeba do niej żadnych dlc?
Obecnie nie. Panowie, nie wiem jak wam, ale mi bez DLC Italia Poland Rebuilding nie chciał ruszyć :E
Hm, no to szkoda, bo myślałem, że pośmigam sobie na jakiejś frajnej polskiej mapce, bo ta mapa oryginalna jest strasznie nudna po czasie.
Siemka,
dokupiłem sobie te DLC i po wgraniu pro moda i mapki, to jak jest to ładowanie paska stanu, to mnie wywala do pulpitu. Co robie nie tak? Wersja mapy 2.2 i promods 2.27.
Mody elegancko świecą się na zielono, a jednak mnie wyrzuca do pulpitu.
Sprawdź kolejność modów.
No mam to tak poustawiane
https://imgur.com/a/paR7Beo
A jeszcze jedno - trzeba jakąś wersję gry w zakładce Beta na steam ustawiać? Czy zostawić tą podstawową, bez zmieniania niczego?
Stron: 1 2
Przekierowanie