eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Renault Range T
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jest to Renault Range T do ETS2





Cytat:– Standalone.
– purchased in the showroom of Renault.
– 2 cabins.
– Many variants of the chassis, including BDF.
– Your tuning.
– Its own interior.
– Their sounds.
– Support for DLC Cabin Accessories.
– There are two of their own autonomous trailers to the BDF chassis.

Credits:
Playtruckcool


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Info:
Autor: Playtruckcool
Wersja gry: 1.31.x
Witam. Wszystko ładnie pięknie tylko mam jeden problem. Zakupiłem Renault Range T i jest problem z prawym lusterkiem, zamiast pokazywać co jest na prawym pasie, pokazuje tylko pobocze. Trochę to skomplikowane Smile Podaje link do zdjęcia. https://zapodaj.net/be5eba1a1d58e.jpg.html
Z góry dziękuję za pomoc...
Takie jedno zasadnicze pytanie. Próbowałeś chociaż je ustawiać? :E :E Ja np mam taki problem w Scanii bo mam wrzuconego moda na realne lusterka, ale jak je ustawię jest wszystko dobrze.
(13/06/2018 12:41 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]Takie jedno zasadnicze pytanie. Próbowałeś chociaż je ustawiać? :E :E Ja np mam taki problem w Scanii bo mam wrzuconego moda na realne lusterka, ale jak je ustawię jest wszystko dobrze.

Tak próbowałem ustawiać na różne sposoby, znajomy ma ten sam problem
(13/06/2018 12:44 PM)marcinG1987 napisał(a): [ -> ]
(13/06/2018 12:41 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]Takie jedno zasadnicze pytanie. Próbowałeś chociaż je ustawiać? :E :E Ja np mam taki problem w Scanii bo mam wrzuconego moda na realne lusterka, ale jak je ustawię jest wszystko dobrze.

Tak próbowałem ustawiać na różne sposoby, znajomy ma ten sam problem

Taki sam problem jest w jednym z modów na VOLVO FH 4 w tandemie, jeżeli używasz moda na realistycznego FOV'a to spróbuj go usunąć, bo u mnie w tym modelu wszystko gra Smile
(13/06/2018 01:13 PM)MIK0L napisał(a): [ -> ]
(13/06/2018 12:44 PM)marcinG1987 napisał(a): [ -> ]
(13/06/2018 12:41 PM)Hardcor123 napisał(a): [ -> ]Takie jedno zasadnicze pytanie. Próbowałeś chociaż je ustawiać? :E :E Ja np mam taki problem w Scanii bo mam wrzuconego moda na realne lusterka, ale jak je ustawię jest wszystko dobrze.

Tak próbowałem ustawiać na różne sposoby, znajomy ma ten sam problem

Taki sam problem jest w jednym z modów na VOLVO FH 4 w tandemie, jeżeli używasz moda na realistycznego FOV'a to spróbuj go usunąć, bo u mnie w tym modelu wszystko gra Smile

Nie posiadam tego moda co napisałeś, niestety dalej jest to samo... Próbowałem ustawiać lusterka przez f4 i tutaj również nic nie daje. ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
Dalej wydawajcie płatne mody, pozdro dla kumatych
Nadal tak mocno obciąża komputer? Wcześniej nie dało się z tym grać. Komp ma swoje lata, do tego mam pm i rusmap więc ma ciężko.
A szkoda, bo na żywo T wygląda całkiem przyzwoicie Big Grin
Stron: 1 2
Przekierowanie