eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Łącznik - PR 2.3.1+PM 2.33+RM 1.8.1 (1.34)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Fix dający Nam "stare" połączenie z RusMap-ą i Siedlce by Team Poland Rebuilding

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Wersja gry: 1.34
Autor: Dawid2849
(03/06/2018 03:29 PM)Bozo napisał(a): [ -> ]Fix dający Nam "stare" połączenie z RusMap-ą i Siedlce by Team Poland Rebuilding

Image


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Wersja gry: 1.31
Autor: Sergey

Czy jeżeli nie mam Rusmapy, a chce po prostu Siedlc eod Team PR to wytrybi?
Nie masz rusmapy nie wgrywasz tego proste.
Jeżeli nie posiadasz RusMap-y, a tylko PR 2.2 i ProMods 2.27, to "zawsze" będziesz miał Siedlce od Team-u PR Smile

Edit: Dodano nowy link w post #1 - poprzedni wygasł Wink
Łącznik do poniższych map na patch 1.31:
ProMods 2.30, Poland Rebuilding 2.2 oraz RusMap 1.81. Działa też z tym fix-em połączenie SR z RM oraz RM z TGS


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Autor: Sergey
Dla tych, którzy nawet z połączonymi poprawkami z powyższego komunikatu nadal nie uruchamiają pakietu Promodes_2.30 + PL_Rebuilding_2.2 małej instrukcji wideo)))
http://youtu.be/tBLk3kt7OU0
Czyli szukamy "citypolreb.sii" i dodajemy "#" przed Wałczem? Czyli w sumie usuwamy to miasto?
Dobrze rozumiem?

Gra się uruchomiła, ale dalej wybija do windowsa w podlaskim. Nie mam żadnych modów.
(31/08/2018 10:06 PM)danio123 napisał(a): [ -> ]Czyli szukamy "citypolreb.sii" i dodajemy "#" przed Wałczem? Czyli w sumie usuwamy to miasto?
Dobrze rozumiem?

Gra się uruchomiła, ale dalej wybija do windowsa w podlaskim. Nie mam żadnych modów.


Dodałem "#" przed wszystkie miasta na liście i gra idzie bez upadku, ale przeprojektowane miasta na mapie ProMods nie będą, tylko te z PolReb. map. Biggrin2
A istnieje fix łączący Promods z Rusmapem bez Polanda?
Hello a question where exactly is the "citypolreb.sii" THANKS
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie