eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Blue TV[MTT Logistic] Prezentuje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie

Zaczynam swoją przygode w nowej firmie MMT Logistic>Na początek dostałem Scania R420 oraz chłodnie.Zapraszam was do Fotorelacji z pierwszej traski.


Dzień 1
Wyjechałem z firmy wczesnie rano,auto juz mialem zaladowane do Gorzowa WLKP.
Image


Następnie zatrzymałem się a pobliskim sklepie na małe zakupy
Image

Spotkałem po drodze pierwszego spotera.
Image

Jadąc Autostradą wyskoczył mi błąd skrzyni biegów po czym przy 80km/h miałem za wysokie obroty prawie 2tys/min. po konsultacji ze Spedytorem wjechałem na serwis w Łodzi.
Image

Niestety późna godzina i odmówili mi szybkiej naprawy kazano czekać do Rana więc Ustawiłem auto i wykręcam 11h pauzy.
Image

Dzień 2
Awaria na szczescie okazała się nie być zbyt poważna naprawili to w ciągu 10min,przetarł się kabel.Tak więc godzinna 6 i startujemy dalej.
Image

Godzina 6:25 wjeżdżam na Autostradę w Stronę Poznania.
Image

Po drodze wstąpiłem do MCdonalds na sniadanie i kawkę
Image

Godzina 10:45 Melduje się u Ciecia na Bramie wjazdowej,po czym każą się podstawić pod Rampę,szukałem 10min okazała się być za paletami. Ciężki wjazd trzeba było ustawić się pod skosem.
]Image

Między czasie podleciałem kawałek drogi załadowałem się do Grudziądza i lecimi dalej.
Image

Po drodze nic ciekawego się nie wydarzyło natomiast, gdy Wjeżdżałem do Firmy aby się zrzucić, zauważyłem taki oto napis,Ciekawy prawda Wink
Image

A to już po Rozładunku,i załadunku w strone Łodzi,stoje na MCdonalds w Grudziądzu kręce 11h ktoś chętny na BigMaca?
Image
Wróciłem juz do Bazy czekam za dalszymi poleceniami,a miedzy czasie wykonalem serwis, myjke,tankowanie itp.
Image
Niektóre fotki wymagają jakiś tam drobnych dopracować ale ogólne wrażenie jest pozytywne więc oby tak dalej Smile
Dzięki Michał za uwagę... Przyda się dopiero co zaczynam z tym przygodę więc rady się przydadzą pozdrawiam.
Przekierowanie