eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem z zdjęciami (Next-Gen Graphic Mod v 1.2)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, mam pewien problem ponieważ zainstalowałem sobie Next Gen Graphic Mod v 1.2 razem z Reshade i po zrobieniu zdjęcia przez F12 / F10 oraz aparatem zdjęcie wychodzi bez żadnych efektów graficznych, a gdy zrobię zdjęcie PrintScreenem zdjęcie ma efekty jednak nie zapisuje mi się w folderze z zdjęciami tylko jedynie mogę je dodać do np. painta i zapisać w PNG a to strasznie męczące ma ktoś może pomysł jak naprawić, żeby zdjęcia z efektami graficznymi zapisywało się w folderze ?
Ja tak robie sposobem princscreen innej możliwości (chyba) nie ma.
No dobrze tylko zapisują Ci się zdjęcia po kliknięciu PrintScreen w folderze?
Nie, musisz wchodzić w painta i w moim przypadku zapisujesz na pulpicie
Zainstaluj sobie Frapsa i po robocie.
Albo zrób print screen, odpal painta, ctrl+v, save i gotowe. Smile
30s roboty Smile
Screeny zrobione za pomocą Printscr, jeśli posiadasz Sweetfx nie zapisują się w domyślnym folderze screenshotów a w miejscu zainstalowania Sweetfx w folderze steam. Możesz użyć moda na zlikwidowanie celownika w aparacie i po ustawieniu odpowiedniego kadru robić fotkę prtscr Tongue.

Najczęściej ścieżka do screenshotów wygląda mniej więcej tak:
C/Pliki programów (x86)/Steam/steamapps/common/Euro Truck Simulator 2/bin/win_x64

Sweet FX umożliwia jedynie zapis do PNG lub BMP, także jeśli chcesz wrzucić screeny na forum musisz je przerobić na jpg. Jeśli nie dodajesz fotek hurtowo wystarczy że posłużysz się painetem.

Prawoklik na sceenshocie/edutuj
Domyślnie otworzy się paint
Następnie zapisz jako jpg i po problemie.
Można znaczyć wiele zdjęć do edycji

Oczywiście można to zrobić hurtowo za pomocą jakiegoś programu graficznego lub serwisu internetowego, ale chyba edycja choćby 10 zdjęć za pomocą tej prymitywnej metody nie powinna być dla Ciebie problemem Wink.
Okej wielkie dzięki za pomoc.
Problem rozwiązany, więc temat zamykam.
W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.
Przekierowanie