eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Powitanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chcialem serdecznie powitac wszystkich milosnikow ETS i ATS.Licze na cieple przyjecie i ze wzgledu na wiek 60+ pomoc w ewentualnych problemach.
Witamy na forum Wykrzyknik Chętnie służymy pomocą, bez względu na wiek Wink
Witaj i dobrej zabawy.Na pomoc możesz liczyć.
(24/09/2018 12:38 PM)Darson napisał(a): [ -> ]Witaj i dobrej zabawy.Na pomoc możesz liczyć.
A wiec -zakupilem dzisiaj w Biedrze ETS 2 dycja legendarna.Kiedy chce zainstalowac gre instalator Steam informuje mnie o blednym kluczu.Jest na to jakas rada?
Może głupie pytanie-ale czy aby na pewno dobrze wbiłeś wszystkie litery,cyfry.Nie pomylone zostało 0 z O? Jeśli problem będzie się pojawiał trzeba napisać do pomocy technicznej steam.
(24/09/2018 03:15 PM)Ania napisał(a): [ -> ]Może głupie pytanie-ale czy aby na pewno dobrze wbiłeś wszystkie litery,cyfry.Nie pomylone zostało 0 z O? Jeśli problem będzie się pojawiał trzeba napisać do pomocy technicznej steam.
Problem rozwiazany.Kod ktory byl na pudelku trzeba zarejestrowac na str.www.nobox.pl.(Trzeba stworzyc tam swoje konto).Nastepnie stamtad otrzymujemy klucz do gry ktory rejestrujemy w instalatorze Steam.,i wtedy dopiero gra sie instaluje.TYLKO PO CO TYLE KOROWODOW?Dzieki za zainteresowanie .Andrzej.
(24/09/2018 06:30 PM)dziadekjacek napisał(a): [ -> ]
(24/09/2018 03:15 PM)Ania napisał(a): [ -> ]Może głupie pytanie-ale czy aby na pewno dobrze wbiłeś wszystkie litery,cyfry.Nie pomylone zostało 0 z O? Jeśli problem będzie się pojawiał trzeba napisać do pomocy technicznej steam.
Problem rozwiazany.Kod ktory byl na pudelku trzeba zarejestrowac na str.www.nobox.pl.(Trzeba stworzyc tam swoje konto).Nastepnie stamtad otrzymujemy klucz do gry ktory rejestrujemy w instalatorze Steam.,i wtedy dopiero gra sie instaluje.TYLKO PO CO TYLE KOROWODOW?Dzieki za zainteresowanie .Andrzej.

Nie ma sprawy Andrzej. Ważne że problem rozwiązany. Teraz pozostaje życzyć szerokości na wirtualnych drogach ets2 Smile
Co do tej rejestracji-być może to pewne zabezpieczenie dodatkowe-strzelam tak, bo nigdy się z takim czymś osobiście nie spotkałam.
Też mam tą wersję ETS2 i też kupiłem w owadzim sklepie. Trzeba się postarać żeby jeszcze gdzieś znaleźć ETS2 bo to ostatki za 59,99 zł. Wydawcą gry jest Cenega i to ich sposób na zabezpieczenie. Zakładamy konto na NOBOX.PL, tam podajemy klucz z opakowania i dopiero otrzymujemy właściwy klucz na do Steama.
(24/09/2018 08:00 PM)Ania napisał(a): [ -> ]Co do tej rejestracji-być może to pewne zabezpieczenie dodatkowe-strzelam tak, bo nigdy się z takim czymś osobiście nie spotkałam.

Od jakiegoś czasu tak wychodzą wszystkie DLC w pudełkach do ETS2...
Przekierowanie