eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Typy podwozia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam Smile Mam parę pytań do graczy bardziej doświadczonych, bądź też po prostu zaznajomionych z tematem ciągników siodłowych Big Grin
Typy podwozia dostępne w okolicach lvl 20, mogą przy odpowiednim silniku i skrzyni biegów wypełnić do końca pasek "Ładunek ciężki" i znacznie poprawić "Możliwość wspinania się", jednak znacznie spada przy tym "Ładunek normalny". Czy te wartości uległyby zmianie po podniesieniu którejś z osi i czy poprawi to również manewrowość, która też przy takich zestawieniach mocno traci na wartości? Bo oczywiście w tych typach z 3, 4 osiami mamy taką możliwość. Czy w spadku wartości "Ładunku normalnego" chodzi o to, że jeżdżenie ze zbyt lekkim ładunkiem będzie po prostu nieekonomicznie, czy napotkamy jakieś inne utrudnienia?
Ja całe życie jeżdżę z podwoziem 6x4 i skrzynią 16-biegową z półbiegami.
Ładunek ciężki i możliwość wspinania się chyba na max a ładunek standardowy nisko ale nie ma to znaczenia.
Wg mnie to bardziej "sugestia" gry, że dana konfiguracja jet lepsza dla overów niż standardowych naczep ładunków.
Popatrz sobie jak się zmieniają 3 paski:
- ładunek normalny
- ładunek ciężki
- wspinanie się
zależnie od kombinacji konfiguracji - daj jeden silnik, jedną skrzynię i zmieniaj tylko podwozie albo daj jedno podwozie, jeden silnik i zmieniaj skrzynie...
Kombinacji mnóstwo a mi osobiście pasuje jak napisałem bo lubię overy targać.
Dla tych co by chcieli tu zajrzeć Tongue

Image
Rozumiem, wielkie dzięki za odpowiedź Big Grin
Przekierowanie