eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Urbańczyk Trans
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Image
O NAS

Firma Urbańczyk-Trans powstała 18 lutego 2017 roku lecz po jakimś czasie została zamknięta. Nie dawno postanowiłem ją reaktywować i zacząć wszystko od nowa.
Tak więc firma Urbańczyk-Trans specjalizuje się w Transporcie Międzynarodowym.

Spedycja
Image
Kiedyś prowadziłem własną spedycję a aktualnie.
Współpracuję z spedycją ADAR z Warszawy która zleca mi ładunki a ja je wykonuję.
Główne trasy z wyprzedzeniem na terenie Europy Zachodniej (Niemcy, Francja, Włochy, Szwajcaria, kraje Beneluxu oraz Austria).


Tabor

DAF XF 106 480 km SSC [S1 TSNO] + Krone Profiline [SWD 88669]
Kierowca Marcin.
Image
DAF XF 106 480 km SSC [S2 TSNO] + Krone Profiline [SWD 98765]
Kierowca Łukasz [Prezes]
Image
DAF XF 106 480 km SSC [S3 TSNO] + Krone Profiline [SWD 10000]
Kierowca Eryk
Image
DAF XF 106 480 km SSC [S4 TSNO] + Krone Profiline [SWD 10000]
Kierowca Marek
Zdjęcie nie bawem

Siedziba firmy

40-048 Katowice
ul. Spacerowa 4a

Image

Plany firmy

Stawiam na rozwój, budowę nowej bazy lub jakiegoś większego parkingu oraz na dobrą zabawę
Powodzenia na rynku Wink
Fajnie to wygląda. Dobry pomysł i fajne wykonanie. Powodzenia!
Powodzenia, dasz radę! Smile
Usuń to pogrubienie całego tekstu, popraw foty bo są ciemne a zestaw nie mieści się w kadrze i będzie nawet ok. Szkoda, że drzwi naczepy nie są takie, jakie Adar ma w realu.
Jak dla mnie strasznie zgapione od Tkaczyka, ale mimo wszystko powodzenia !
Fotki gdyby były jaśniejsze było bo lepiej niż jest dotychczas. Ogólnie prezentacja w miarę fajna jest Wink Powodzenia z VS
A więc tak odnośnie waszych komentarzy nic nie jest kopia po prostu tak sobie wymyśliłem i postanowiłem działać.
Co do fotek staram się je robić jak najlepiej potrafię.
I bardzo dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze.
Dzisiaj rano zadzwonił spedytor i mówi że jest ładunek z Katowic do Hannoveru czy biorę za 0,91€ mówię że biorę, więc wysłał mi sms z dokładnymi danymi adresowymi firm. Mówię fajnie więc szybko spakowałem się do auta, ogień na załadunek bo był na 12:00 a była już 11:30 o dziwo zdarzyłem załadowałem się, i tak sobie śmigałem pauza 45 min mi wyszła na Iłowej i stoję do teraz. Co będzie dalej zobaczymy było gadane coś o jakiejś Hiszpanii ale co będzie nie wiem na razie dokręcam pauzę i ogień dalej.
Image
Image
Image
Image
Image
Pierwsze co się rzuca w oczy to cały tekst pogrubiony, następnym razem tekst tylko wyśrodkuj. Nie opisuj co za ile, bo to będzie się czytającem nudzić i rzuci tym tematem w kąt. Co do zdjęć, kadry nawet, tylko pobawiłbym się tutaj suwakiem od Zoomu i nie robił zdjęć w cieniu. Powodzenia Wink
Wszystko ładnie pięknie, Hiszpania zrzucona załadowany do Elbląga po drodze nic ciekawego się nie działo. Widoczki były wspaniałe lecz niestety zapomniałem porobić zdjęcia no ale cóż może jeszcze kiedyś się w tam te kierunki pojedzie. Tak więc nie ma co się dłużej rozpisywać fotki w lepszej mam nadzieje grafice Smile
Image
Image
Image
Image
Image
Stron: 1 2 3 4 5 6
Przekierowanie